Степан Хмара: Правильна послідовність дій - запорука перемоги революції і збереження держави!

Степан Хмара: Правильна послідовність дій - запорука перемоги революції і збереження держави!

Комплексна політична, економічна, безпекова, управлінська криза поставила Україну на грань втрати суверенітету держави. Україна опинилася перед загрозою з двох фронтів : зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній ворог Росія здійснює багатопланову війну проти України: воєнну на обмеженій території, підривну всередині держави, через агентурну мережу в державних структурах, правоохоронних органах, ЗМІї, громадських і політичних організаціях, дипломатичну, інформаційну всередині країни і на міжнародній арені

Комплексна політична, економічна, безпекова, управлінська криза поставила Україну на грань втрати суверенітету держави. Україна опинилася перед загрозою з двох фронтів : зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній ворог Росія здійснює багатопланову війну проти України: воєнну на обмеженій території, підривну всередині держави, через агентурну мережу в державних структурах, правоохоронних органах, засобах масової інформації, громадських і політичних організаціях, дипломатичну, інформаційну всередині країни і на міжнародній арені.

Мета Росії - знищення Української держави і української нації.

Внутрішній ворог: брехлива, непрофесійна, злодійська і грабіжницька влада. Зажерлива жадібність та непрофесіоналізм найвищих ешелонів влади і найбільше сприяння інтересам жменьки мафіозно-олігархічних груп, їх монополізму в економіці і політиці, породжують тотальну корупцію і глибоку соціально-економічну кризу та зубожіння більшості населення, що є найбільшим фактором суспільної дестабілізації, яка йде на користь агресору як і невизначеність стосовно зовнішнього агресора і окупанта Російської Федерації з боку Порошенка і Верховної Ради України ( юридично досі це не зроблено).

Така політика є колабораціоністською. Відповідальність за таку зрадницьку політику лягає в першу чергу на Порошенка і його парламентську більшість, яка залежна від нього. 
Така влада (президент, парламент і їхній витвір - уряд) є нікчемними і згубними для України. Безумовно, таку владу необхідно змінити.

Постає запитання: як це зробити? По-перше, це потрібно робити цілеспрямовано, продумано і в правильній послідовності - так, щоб не викликати дестабілізації і хаосу, аби не дати можливості зовнішньому ворогові - московським імперським агресорам використати ситуацію в своїх цілях.

До перезавантаження влади ( перевиборів Президента і парламенту) потрібно змусити ВРУ ухвалити: "Закон про тимчасово окуповані території" і "Закон про вибори ВРУ."

"Закон про тимчасово окуповані території" - це рамковий концептуальний, політико-правовий документ, який по-перше, юридично визначає наявний факт захоплення частини території України, шляхом воєнної агресії іноземною державою - РФ. По-друге, те, що цей окупаційний стан тимчасовий. По-третє, що Україна ніколи не змириться з окупацією будь-якої частини своєї території і буде намагатися звільнити її всіма наявними засобами: дипломатичними, економічними, воєнними.

Закон не повинен бути обтяжений зайвими деталями і механізмами про деокупацію. Це завдання інших документів. В законі про вибори потрібно вказувати, в будь-якому випадку, персоніфікацію партійного кандидата в конкретному виборчому окрузі, зниження прохідного бар"єру до 3%, кримінальну відповідальність за порушення виборчого закону і виборчого процесу.

Після ухвалення цих двох важливих законів потрібно приступати до перезавантаження влади через вибори. Звісно, що ні Порошенко, ні його орки в парламенті добровільно на це не підуть. Потрібен масовий, цілеспрямований тиск на ВРУ через БАГАТОТИСЯЧНЕ ПІКЕТУВАННЯ, ЯКЕ ПТРІБНО ПОЧИНАТИ ВЖЕ З 21 БЕРЕЗНЯ. В регіонах організувати тиск (пікетування) обласних рад, обладміністрацій з вимогою приймати рішення на підтримку вищезгаданих законів.

Днями ряд організацій, які вважають себе націоналістичними ухвалили Маніфест про спільні дії. Ось вони повинні бути в авангарді таких активних кроків, бо без таких дій, їхні маніфести перетворяться в мильні бульбашки. Тому, до дій!

19 березня 2017 року

 

 

Степан Хмара 


Поделиться​​ новостью:

- "Будет сливать дела по окружению президента". Зачем Порошенко назначил Жебривского аудитором НАБУ
- ХРОНИКИ ГОСУДАРСТВЕННОГО ИДИОТИЗМА: ЗАСЛУЖЕННЫЙ ЯЙЦЕХВАТ УКРАИНЫ
- Лиза Богуцкая: Те, кто получит от власти 3 копейки, знайте - власть найдет способ, как у вас их забрать
- Справедливостью и не пахнет: как устроена пищевая цепочка в Украине — Юрий Касьянов
- Зелений «Роттердам+»
- Петр Алексеевич, мы справимся. У нас хорошая мотивация, потому что мы Вас искренне ненавидим
- Помер Іван Драч…
- Сергій Дацюк: ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є
- НЕАДЕКВАТЫЕ МИНИСТРЫ НА МАРШЕ... (не на том)
- Первый... "варварский" штурм)
09:05Март, 20 2017 993

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю