Степан Хмара - Стратегічна гра Кремля і продажність української влади!

Степан Хмара - Стратегічна гра Кремля і продажність української влади!

Бурхливий ажіотаж викликав допит Януковича у якості свідка у формі відео-конференції у кримінальній справі проти беркутівців

Стратегічна гра Кремля і продажність української влади!

Бурхливий ажіотаж викликав допит Януковича у якості свідка у формі відео-конференції у кримінальній справі проти беркутівців. На що розраховувала українська строна ? Може сподівалася дізнатися якусь цінну інформацію про розстріли майданівців чи російський слід у цих трагічний подіях?

Це навіть не смішно, бо ж чого ми досягли від цієї комедії? Зі слів нардепа Ар'єва - перемоги, бо всі побачили, який Янукович - дурень, брехун, нікчема! А досі, це що, було невідомо? Хіба що Ар'єву.

Невідомо, чи Ар'єв і йому подібні клеють дурніва чи такими є насправді? Генпрокурор оголосив інформацію, що таким чином Януковичу висунуть підозру у державній зраді. І що тут нового? Янукович і не лише він,а все його бандформування завжди було агентурою Москви.

Але чи факт державної зради ( який безумовно наявний) можливо доказати за нинішньої поведінки влади( теж зрадницької)? Звичайно - ні! Ніби залізний аргумент, який чули всі, на першій прес-конференції Януковича в Ростові, коли він закликав Путіна ввести в Україну окупаційні війська, що відмітив і Генпрокурор Луценко, та й сам він перейшов на сторону ворога! Але тільки не для української влади! Адже ми, на юридичному рівні, і нині ще не визнали факту російської агресії і окупації Росією частини нашої території, бо ж у нас офіційно не війна з Росією, а якесь АТО.

Частину наших територій, влада називає "непідконтрольними", проте не називаючи ким вони контролюються. Може терористами?! Теж ні, бо "ЛНР", "ДНР" не визнані терористами. Тому, гуляють на нашій території "непідконтрольні" території, невідомо ким контрольовані.

Ось такий підлий парадокс "нашої " влади. Неденонсовані угоди і договори з Російською Федерацією про дружбу і співроьітництво, не розірвані дипломатичні відносини... Росія і надалі залишається нашим стратегічним партнером. Тому, коли Янукович звертався до Путіна ввести війська в Україну і покарати київську "хунту", то формально він же звертався до стратегічного партнера, яким Росія на паперах залишається і до нині!

А президент Порошенко успішно провадить свій великий бізнес в РФ, платить там великі податки, з волі Порошенка надаються преференції російським банкам і взагалі російському бізнесу в Україні. Тобто, Порошенко де-факто співпрацює з агресором в ролі колаборанта.

Отже, і Янукович, і Порошенко знаходяться в одній площині - КОЛАБОРАНТІВ!!! Вони обидва працюють на агресора - Росію. Але юридично вони недосяжні для правосуддя. Без визначення справжнього статусу відносин України з Росією. Тобто, поки Росія не буде визнана агресором, жодного колаборанта притягти до відповідальності іза державну зраду НЕМОЖЛИВО!

І нинішня влада робить все, щоб цього не сталося. Саме тому не ведеться боротьба з "п'ятою колоною", яка інфільтрована у всіх державних структурах і навіть відкрито діє у Верховній Раді України.
З цих причин не збирається в одному центрі і відповідним чином не оформляється доказова база російської воєнної агресії та підривної діяльності .

Сьогодні , через розігране і добре сплановане шоу з Януковичем, Москва зробила успішний крок , аби створити ілюзію "доброї" і правової "співпраці" між двома державами і, таким чином, в черговий раз, затінити свою справжню роль - держави агресора! І це Москві непогано вдалося через нікчемність і зрадництво нашої влади.

А щодо обох: колишнього і нинішнього президентів - Януковича і Порошенка, то для мене вони обидва - державні зрадники і колаборанти!
 

Степан Хмара


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
Ноябрь, 29 2016 1349

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю