Стрілянина у Мукачевому: «Була «стрілка» не між «Правим сектором» та групою Ланьо, а між СБУ та міліцією», - нардеп Мосійчук

Ігор Мосійчук стверджує, що перестрілку спровокували представники МВС і СБУ в Закарпатській області, а не члени "Правого сектора".

Член Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування конфлікту в Мукачево 11 липня 2015 року, народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук стверджує, що перестрілку спровокували представники МВС і СБУ в Закарпатській області, а члени "Правого сектора" нікого не вбивали. Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ, передають Патріоти України.

"Як член тимчасової слідчої комісії щодо кривавих подій в Мукачево в минулому році можу стверджувати, що це досить ефективний механізм. Не дивлячись на різні погляди, наявність закарпатців, які мають власні інтереси, нам вдалося в повній мірі розслідувати та підготувати звіт, де чітко вказана провина не тільки тих, хто стріляв, а й правоохоронців. Бо тоді була "стрілка" не між "Правим сектором" та групою Ланьо, а між СБУ та міліцією.

Ми всі матеріали передали до Генпрокуратури. Але я погоджуюся, що немає механізму, який би вимагав імплементації наших висновків. Я впевнений, що справа по чотирьох членах "Правого сектору" розвалиться в суді. Бо вони нікого не вбивали та ні в кого не стріляли. Загальна справа по тероризму - маячня. Ми маємо визнати, що "Правий сектор" - це терористична організація? А як же ті хлопці, які своє життя віддали на фронті?!", - зазначив Мосійчук.


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 12 2016 792

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю