СТВОРЮЄМО ЛЮСТРАЦІЙНИЙ СПИСОК МАФІЇ ПОРОШЕНКА - Петро Чайка

СТВОРЮЄМО ЛЮСТРАЦІЙНИЙ СПИСОК МАФІЇ ПОРОШЕНКА - Петро Чайка

Здається, Власенко казав, що в Італії є закон, яким визначено, що таке мафія і хто в неї входить. Цей закон дозволяє набагато спростити притягнення злочинців до відповідальності. Спростити і за часом, і за юридичними казуїстичними перепонами.+

Мафія, це гіперзлочиненне угрупування з гіпероргацізацією своєї діяльності. Вона, мафія, не створюється за місяць, або за рік. Вона створюється десятками років. На протязі яких організація її роботи модифікується, уніфікується, прилаштовується до нових обставин. Виходять в тираж старі члени мафії, заходять нові. Їх треба перевірити, пов'язати злочинами. Тобто, мафія, це постійний процес. І якщо її не знищити під корень, то цей процес буде тривати вічно.
Створення української мафії почав Кучма. Решта Президентів(Ющенко, Янукович, Порошенко) продовжили цю справу, постійно зміцнюючи та вдосконалюючи цю структуру.
Тільки одна людина була наблизилася до зламу цього мегазлочинного угрупування. Це Юлія Тимошенко.
Під час свого прем'єрства не давала, наскільки в неї вистачало повноважень та сил, розвиватися мафії та грабувати країну, і головне, як ми тепер вже знаємо напевно, виграла вибори Президента в 2010 році.
Але мафія тоді зібралася з усіма силами, згрупувалася і сфальсифікувала вибори. Більше того, мафія кинула ії у в'язницю. І розуміючи незаконність її ув'язнення, розуміючи, що в решті-решт її доведеться звільнити, мафія, на випередження організувала пропагандистку кампанію по її дискредитації. Треба визнати, що цей їй вдалося. Вона вийшла на волю, але ставленик мафії, Порошенко, знов очолив нашу країну. Це результат люмпенізації нашого суспільства, результат низької політичної культури.
Але все рівно, це не може тривати вічно. Мафія не безсмертна. На будь-яку дію, завжди є протидія. Суспільство повинно порозумнішати чи то під тиском нестерпних умов, в яких вимушено жити, чи то просто за рахунок зміцнення політичної культури.
Як буде прибрана влада Порошенка, це не так важливо, важливо, що вона буде прибрана, як в свій час був усунутий від влади попередній керівник мафії, Янукович.
Звісно, наступник Януковича, Порошенко, не став ініціювати прийняття закону про мафію, подібного до італійського, оскільки він сам і є мафії, і є її очільник. Тоді половина членів мафії Януковича повтікала з країни. половина, швидко розібравшись у ситуації, і зрозумівши, що нічого не змінилося. змінився тільки очільник мафії, залишилися, і тепер спокійно працюють в складі переформатованої мафіозної структури.
Максимум, що зробив Порошенко, це прийняв закон про люстрацію. Заздалегідь розуміючи, що виконуватися він не буде. Тим більше, що і сам закон був навмисно виписаний так, що і люструвати когось по справжньому, за ним було неможливо.
То ж тепер, коли Порошенко буде усунутий від влади, то одразу повинен буде створений механізм притягнення до відповідальності не тільки ії очільника Порошенко, а і всіх, хто працював з ним. І ніяких виправдовувань, на кшталт "а я не знав, що це мафія, я не крав, не займався корупцією", не повинні прийматися. Всі розуміли, куди йшли, всі розуміли, що там треба буде робити.
Яким буде цей механізм, чи то закон на кшталт італійського, чи щось наше. суто українське, але він повинен бути створений.
І ми всі повинні знати, хто входив в мафію, коли її очолював Порошенко. 
Поіменно.
Тому я пропоную створити список всіх, хто приймав участь в діяльності мафіозного угрупування під керівництвом Порошенка, щоб народ напевно знав, хто ці люди, і в разі, якщо вони будуть намагатися втекти з країни чи якимось чином уникнути відповідальності, то допоміг би в затриманні чи інформуванні відповідних органів.
Я всіх звісно одразу не можу згадати, зараз напишу тих, хто завжди на слуху, а учасників групи прошу додавати в коментах прізвища та посаду тих, кого ще нема в списку, і я буду їх туди вносити.
Персонажі часів Януковича автоматично в цьому списку. Просто список треба доповнити новими членами порошенківської доби керування мафією.
Отже, поїхали.

Список членів мафії часів Порошенка. які підлягають люстрації або кримінальному переслідуванню:

1. Порошенко. Президент України. Очільник мафії.
2. Яценюк. Прем'єр-міністр.
3. Гройсман. Прем'єр-міністр.
4. Парубій. Голова ВР.
5. Турчинов. Секретар РНБО.
6. Гонтарева. Голова Нацбанку.
7. Кононенко. Депутат від БПП.
8. Аваков. Міністр внутрішніх справ.
9. Петренко. Міністр юстиції.
10. Бурбак. Депутат від НФ.
11. Барна. Депутат від БПП.
12. Шокін. Генпрокурор.
13 Луценко. Генпрокурор.
14. Найем. Депутат від БПП,
15. Лещенко. Депутат від БПП.
16. Тетерук. Депутат від НФ.
17. Яресько. Міністр фінансів.
18. Данілюк. Міністр фінансів.
19. Пашанськиий. Депутат від НФ.
20 Чорновол. Депутат від НФ.
21. Геращенко. Депутат від БПП.
22. Геращенко. Депутат від НФ.
23. Луценко. Депутат від БПП.
24. Стець. Міністр Гебельсміністерства.
24. Ложкін. Глава АП,
25. Гопко. Тушка в Раді.
26. Сюмар. Депутат від НФ.
27. Москаль. Глава Закарпатської ОДА.
28. Жебрівський. Глава Донецької ОДА.
29. Саакашвілі. Глава Одеської ОДА.
30. Насіров. Глава ДФС
31. Ситнік. Директор НАБУ.
32. Кличко. Мер Києва.
33. Гринів. Депутат БПП.
34. Гончаренко. Депутат БПП.
35. Ярема. Генпрокурор.
36. Шкіряк. Радник міністра внутрішніх справ.
37. Грановський. Депутат від БПП,
38. Іванчук. Депутат від НФ.
39. Матейченко. Депутат від НФ.
40. Муженко. Начальник Генштабу.
41. Матіос. Військовий прокурор.
42. Лисенко. Речник Генштабу.
43. Охендовський. Голова ЦВК.
44. Столярчук. Прокурор з Генпрокуратури.
45. Цеголко. Прес-секретар Порошенка.

 

Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 16 2016 1513

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю