СУПРУН ВЖЕ ВІДКРИТО РОЗПОЧАЛА ЗНИЩЕННЯ НАРОДУ УКРАЇНИ

СУПРУН ВЖЕ ВІДКРИТО РОЗПОЧАЛА ЗНИЩЕННЯ НАРОДУ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВА НЕ ДОПОМАГАТИМЕ ОНКОХВОРИМ УКРАЇНЦЯМ – ГОЛОВА МОЗ

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що онкохворі українці більше не зможуть розраховувати на грошову допомогу держави.

Про це повідомляє “Інформаційна Вінниччина“.

За її словами, МОЗ більше не братиме програму державної допомоги “Онкологія”. Відповідні рішення Супрун пояснила тим, що її відомство має намір концентруватися на профілактиці хвороб, а не на їхньому лікуванні.

“Я б хотіла побачити, як процвітає профілактична медицина, щоб ми мали менше і менше захворювань на онкологічні хвороби. Чому ми повинні лікувати їх всіх? Тому що ми дуже пізно виявляємо ці хвороби”, – наголосила міністр.

На думку Супрун, якісні послуги сімейних лікарів допоможуть знизити коефіцієнт захворюваності на рак. Крім того, у критичних випадках, кошти на лікування онкохворих напевно зможуть виділити місцеві бюджети.


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
Ноябрь, 08 2016 3753

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю