Свідок розстрілу: Пашинський як ошпарений вискочив з авто і почав стріляти

Свідок розстрілу: Пашинський як ошпарений вискочив з авто і почав стріляти

Водій автобуса підтвердив версію потерпілого, в якого стріляв представник "Народного фронту".

Водій мікроавтобуса "Фольцваген", якому підстрелений нардепом Сергієм Пашинськимчоловік допомагав штовхати несправний автомобіль, підтвердив версію про те, що парламентар вискочив з автомобіля та почав стріляти

За словами водія, Пашинський, як ошпарений вискочив з автомобіля з пістолетом і почав кричати: "Усім лежати", "Всім на підлогу". Перед цим він, ледь встигнувши вискочити з авто, зробив постріл в повітря, після якого отримав пляшкою "слабоалкоголки" по голові.

Нагадаємо, що справу про напад депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського на звичайного українця буде розслідувати прокуратура.

Наразі, поліція вважає, що друг та однопартієць їх керівника Арсена Авакова був не нападником, а жертвою інциденту. Поліція навіть кваліфікувала "напад на Пашинського" як хуліганство - ст. 296 Кримінального кодексу. Додамо, що стріляв нардеп зі зброї, яку йому подарував глава МВС Аваков.


Поделиться​​ новостью:

- Макс Бужанский: Море показухи, чтобы только залить абсолютную пустоту
- Когда вас забивают палками - стреляйте!
- Юрий Касьянов: Мы, наконец, начинаем не только понимать, что нас всех надурили, мы осознаём, что обман, подстава, игра продолжается
- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
12:15Январь, 03 2017 3945

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю