Святослав Стеценко: Дещо про політику і про участь в ній. І не треба "бла-бла" що ви поза політикою

Святослав Стеценко: Дещо про політику і про участь в ній. І не треба "бла-бла" що ви поза політикою

Мій політичний план

Коли ви висловлюєте публічно своє ставлення до влади, до її дій, позитивне чи негатівне - то це вже участь в політичній діяльності. Тому не треба "бла-бла" що ви поза політикою. 
Я особисто беру участь в політичній діяльності. І завжди брав участь з моменту звільнення з військової служби. Зараз без членства в політичній партії, через перебування на державній посаді. Права людини - це теж політика. Найближчим часом, протягом пари тіжнів, визначуся з публічною підтримкою з мого боку конкретних політичних організацій республіканського спрямування. Це буде і інформаційна і організаційна підтримка. Звичайно, в позаробочий час. 
Я маю на це таке саме право як і будь-який інший громадянин, без обмежень. Так само, як і користувачі фейсбуку, які мене читають.
Я ставлюся до нинішньої владної еліти як до мародерів. Саме як до мародерів, а не "бариг". Тому, що вони грабують власне населення під час зовнішньої збройної агресії і окупації частини наших земель.
Задоволений, що все більше публічних осіб розуміють саме так сутність нинішнього олігархічного режиму і використовують саме моє означення, "мародери".
Тому перше завдання нової еліти це розчищення державної і взагалі публічної сфери від мародерів.
У будь-якому разі, як би ви не бачили подальші економічні, соціальні, культурні, правові реформи, спочатку потрібно розчистити поле для них, саме усунути мародерів від влади і унеможливити їхнє повернення.
Розчищення поля і подальші реформи це справи пов'язані, але окремі, і для першої справи можна і треба об'єднати всіх противників мародерів. Незалежно від їхнього ставлення до подальшого вектору розвитку.
1. Створення тимчасової перехідної системи управління для першочергових реформ і подолання кримінальнго опору з боку мародерів. 
2. Відсторонення від управління країною олігархату, його прислуги і найманців - люстрація. Тотальна люстрація. 
3. Прийняття прозорих, рівних правил господарювання, які позитивно стимулюватимуть всіх виробників - від одноосібних до корпорацій, стимулюватимуть внутрішні і зовнішні інвестиції навіть за умов гібридної війни. Найкращі для виробників податкові і митні правила.
4. Побудова дієвої оброни. Докорінна перебудова і якісне посилення Збройних Сил, уведення загальної військової підготовки, швидке створення масового військовонавченого резерву, боєздатних і озброєних сил територіальної оборони.
Право громадян на зброю, право і обов'язок захищати зброєю себе, свою родину і свою країну.
5. Запровадження контрольованих громадянами органів управління - виборних суддів, судів присяжих, шерифів, старост, місцевих голів, рад всіх рівнів з дієвим інструментом їхнього негайного відсторонення у разі потреби.
Це все реально зробити протягом року, а після того одразу нові вибори на новому грунті за новими принципами.
Вже потім можна в чесній політичні конкуренції, без мародерів визначати, що саме і як саме перебудовувати далі в країні.

Це мій політичний план.
І для того потрібні великі батальйони. Мій вибір - республіканські батальйони.

PS. І гасу у вогонь - я більше шаную Махна і Бульбу-Боровця, ніж Петлюру і Бандеру.

 

Святослав Стеценко

Поделиться​​ новостью:


- Упыри из власти открыто уничтожают патриотов
- Сергій Дацюк ВИЙТИ ЗА МЕЖІ
- Украинцам подняли цену на газ на 23,5%
- Как Порошенко «борется» с офшорами (ВИДЕО)
- Михаил Саакашвили пожелал Путину и Порошенко &Ko крепкого здоровья...
- Кровавые боги Керчи...
- В Украине заработала горячая линия, куда можно "стучать" на нечестные субсидии у других
- Как из-за лоббизма гнусного порохобота страдает украинская армия — Бутусов
- Лиза Богуцкая: Семочко врет ! (ВИДЕО)
- Наша псевдоэлита! Вот они, современные Шариковы!
22:26Январь, 05 2018 516

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю