► Аналитика
Миллионы людей в моей стране просто тупы и ленивы даже в НЕ желании прочитать такой документ, как пресловутый Будапешстский Меморандум Сергій Дацюк: Радикальний погляд на права Розробка, підписання Суспільного Договору - Дацюк Проблеми та смисли перезаснування України - Дацюк ПОРОШЕНКО, ВОЙНА И ОТМЕНА ВЫБОРОВ ​Азбука манипуляции Сергій Дацюк: ЧИ Є ПІДСТАВИ ДЛЯ НОВОГО СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ? Сергій Дацюк: Навіщо нам потрібне нове право? Сергій Дацюк: НА ЩО МИ МАЄМО ПРАВО? Сергій Дацюк: ДИСКУСІЯ ЩОДО КОНСТИТУАНТИ Страна плотно приготовилась к выборам. Уже Сергій Дацюк: ПОЧАТКОВІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУАНТИ Сергій Дацюк: ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є Этот хищный, хищный, хищный антиукраинский мир! Сергій Дацюк: ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ Про арифметику - А сегодняшняя "цена содержания державы Украина" вообще адекватна?

Святослав Стеценко: Дещо про політику і про участь в ній. І не треба "бла-бла" що ви поза політикою

Святослав Стеценко: Дещо про політику і про участь в ній. І не треба "бла-бла" що ви поза політикою

Мій політичний план

Коли ви висловлюєте публічно своє ставлення до влади, до її дій, позитивне чи негатівне - то це вже участь в політичній діяльності. Тому не треба "бла-бла" що ви поза політикою. 
Я особисто беру участь в політичній діяльності. І завжди брав участь з моменту звільнення з військової служби. Зараз без членства в політичній партії, через перебування на державній посаді. Права людини - це теж політика. Найближчим часом, протягом пари тіжнів, визначуся з публічною підтримкою з мого боку конкретних політичних організацій республіканського спрямування. Це буде і інформаційна і організаційна підтримка. Звичайно, в позаробочий час. 
Я маю на це таке саме право як і будь-який інший громадянин, без обмежень. Так само, як і користувачі фейсбуку, які мене читають.
Я ставлюся до нинішньої владної еліти як до мародерів. Саме як до мародерів, а не "бариг". Тому, що вони грабують власне населення під час зовнішньої збройної агресії і окупації частини наших земель.
Задоволений, що все більше публічних осіб розуміють саме так сутність нинішнього олігархічного режиму і використовують саме моє означення, "мародери".
Тому перше завдання нової еліти це розчищення державної і взагалі публічної сфери від мародерів.
У будь-якому разі, як би ви не бачили подальші економічні, соціальні, культурні, правові реформи, спочатку потрібно розчистити поле для них, саме усунути мародерів від влади і унеможливити їхнє повернення.
Розчищення поля і подальші реформи це справи пов'язані, але окремі, і для першої справи можна і треба об'єднати всіх противників мародерів. Незалежно від їхнього ставлення до подальшого вектору розвитку.
1. Створення тимчасової перехідної системи управління для першочергових реформ і подолання кримінальнго опору з боку мародерів. 
2. Відсторонення від управління країною олігархату, його прислуги і найманців - люстрація. Тотальна люстрація. 
3. Прийняття прозорих, рівних правил господарювання, які позитивно стимулюватимуть всіх виробників - від одноосібних до корпорацій, стимулюватимуть внутрішні і зовнішні інвестиції навіть за умов гібридної війни. Найкращі для виробників податкові і митні правила.
4. Побудова дієвої оброни. Докорінна перебудова і якісне посилення Збройних Сил, уведення загальної військової підготовки, швидке створення масового військовонавченого резерву, боєздатних і озброєних сил територіальної оборони.
Право громадян на зброю, право і обов'язок захищати зброєю себе, свою родину і свою країну.
5. Запровадження контрольованих громадянами органів управління - виборних суддів, судів присяжих, шерифів, старост, місцевих голів, рад всіх рівнів з дієвим інструментом їхнього негайного відсторонення у разі потреби.
Це все реально зробити протягом року, а після того одразу нові вибори на новому грунті за новими принципами.
Вже потім можна в чесній політичні конкуренції, без мародерів визначати, що саме і як саме перебудовувати далі в країні.

Це мій політичний план.
І для того потрібні великі батальйони. Мій вибір - республіканські батальйони.

PS. І гасу у вогонь - я більше шаную Махна і Бульбу-Боровця, ніж Петлюру і Бандеру.

 

Святослав Стеценко


Поделиться​​ новостью:

- Скоро вам вставят радар по самые гланды
- ОНИ НЕ МОГУТ ВЫЙТИ САМИ НА СЕБЯ!
- Миха Чаплыга: Почему не стОит ходить на госслужбу?
- Степан Хмара розповів про кримінальне минуле Рабіновича й місце Медведчука (ВІДЕО)
- Миллионы людей в моей стране просто тупы и ленивы даже в НЕ желании прочитать такой документ, как пресловутый Будапешстский Меморандум
- Режим Порошенко&Ко ведет Украину к расчленению под лозунгами «мира» - Станислав Речинский
- Не осталось Настоящих. Осталось население !
- ЫЛИТА, АУ - НАРЫ ЖДУТ !!!
- В поисках серебрянной пули
- Шлеперы-пустошлепы...)
22:26Январь, 05 2018 469

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю