Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати

Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати

Під час бойових дій бувають втрати, і запобігти їм повністю неможливо

Під час бойових дій бувають втрати, і запобігти їм повністю часто неможливо.
Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато?
Вважати втрати великими чи малими можна тоді, коли ми знаємо, заради чого ці втрати, наближають вони перемогу чи ні, яке бойове завдання виконано або не виконано.
"Заради чого" і "перемога" це цілком вимірювані речі, які мають кількісні і якісні показники. Наприклад, якого противника розгромити, яких втрат йому завдати, яку місцевість зайняти, на який рубіж просунутися.
Я не знаю, заради чого наші втрати. 
Бо ніякого противника ми громити не збираємося, ніяких втрат завдати йому не намагаємося, ні про який наступ не йдеться. Завдання звільнення окупованих противником територій не поставлене і навіть не проголошене, і взагалі ми не воюємо проти країни-окупанта, лише проти його поплічників із наших і проти наймитів. 
Наші війська граються в "перемир'я" з "терористами". Граються не тому, що так хочуть, а тому, що ми обрали їм Верховним Головнокомандувачем Порошенка. Тому, що ми обрали у Верховну Раду мародерів. Верховна Рада мала би прийняти рішення, якщо Верховний Головонокомандувач запроданець, проте мародери такого ніколи не зроблять.
Чи означає це, що воювати не треба, що звільняти наші землі не треба? Навпаки, це означає, що воювати треба, що треба розгромити, знищити ворога, примусити його йти геть, звільнити наших людей і землі з під окупації. Треба створити таку воєнну потугу, щоб була спроможна це зробити.
Нам не потрібен наступ до Урала, нам не потрібні чужі землі. Нам потрібна непереможна Україна. Цього не досягти з нинішнім військом, з нинішньою обороною. Самі військові це визнають, вони точно знають, що у разі великого наступу військ Московії вони безсилі. Тому що менша, бідна, погано озброєна пострадянська армія ніколи не встоїть проти більшої, гарно озброєної пострадянської армії. І попри мантри про те, що великої війни не буде, саме це стримує наших військових і нашу владу від наступу на "терористів" і "бойовиків". Бояться "отвєткі" від Московії.
Непереможною Україна може бути лише вільною. Непреможна Україна має бути готовою вести таку війну, в якій Московія не спроможна перемогти, в якій втрати ворога гарантовано будуть неприйнятними для нього і він гарантовано не втримає захоплену територію. Коли поруч з професійним, а не контрактним військом сотні тисяч військовонавчених, озброєних, споряджених, організованих громадян, готових вести мережецентричну війну. Готових знищувати будь-якого ворога навіть тоді, коли Верховний Головнокомандувач, інші керманичі країни запроданці або сцикуни, коли військове командування вміє воювати лише так, як вчили ще в СРСР, себто боїться начальства більше ніж ворога і вважає підлеглих просто матеріалом. Готових захистити зброєю себе, свою родину і свою країну від будь-яких посягань, хоч військових, хоч кримінальних.
Порошенко і решта мародерів цього не допустять, бояться вони цього.
Така оборонна доктрина можлива лише після відсторонення мародерів від влади.
Україна буде непереможною. Але спочатку ми маємо зробити її вільною.
Оскільки нинішній політичний клас постарається такого не допустити, нам потрібен новий політичний клас, нам потрібна нова влада.
Особисто підтримаю політичну силу, яка проголосить таку доктрину.

Святослав Стеценко

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Семочко врет ! (ВИДЕО)
- Врать и воровать — вот кредо Порошенко и Ко
- «Собор собирать нет устава»: глава УАПЦ Макарий рассказал о разногласиях с Филаретом (ВИДЕО)
- Погрязшие в средневековом мракобесии «элиты» превратили Украину в кусок Африки в Европе
- Хотите узнать настоящую Украину? Побывайте на блокпосту! Бесполезная, в общем и целом, служба за 150 километров от боевых действий
- ПЕТР ПОРОШЕНКО ПИШЕТ СЕГОДНЯ СВОИ СТРАНИЦЫ РЕВОЛЮЦИОННОЙ ДРАМЫ
- Замглавреда "Страны" Светлана Крюкова за $5500 продала картину с похожим на нардепа Грановского человеком, бегущим из Украины
- Добробаты уходят в тыл. Почему "армия Яроша" покинула линию фронта на Донбассе
- ВАЖНО! Крушение истребителя Су-27 под Винницей. Подробности катастрофы на учениях Украины с НАТО
- СРОЧНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ТИМОШЕНКО: «Порошенко готовит последний выстрел в собственный народ»
01:08Ноябрь, 25 2017 2428

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю