Він переслідує Марушевську за 500 грн. премії. При цьому, приховує дорогий маєток, — Гнап

Він переслідує Марушевську за 500 грн. премії. При цьому, приховує дорогий маєток, — Гнап

Так, це його називають «смотрящім» за СБУ від Кононенка. Так, це він пов’язаний з гучними корупційними скандалами останніх двох років

Так, це його називають «смотрящім» за СБУ від Кононенка. Так, це він пов’язаний з гучними корупційними скандалами останніх двох років.
 
І так, це він переслідує Марушевську за 500 грн. святкової премії.
 
При цьому, приховує дорогий маєток і кілька люксових іномарок власної родини.
 
В сьогоднішньому випуску Слідство.Інфо розслідування Євгенія Моторевська про таємні статки першого заступника глави СБУ – Павла Демчини. 

Пам’ятаєте цю людину? Це перший заступник голови СБУ - Павло Демчина. Він очолює в СБУ Головне управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю. Сумнозвісне управління «К», яке перетворилося на рекетирську структуру в надрах СБУ. Наїзди на експортерів горіхів, на постачальників скрапленого газу, на зернотрейдерів, кришування контрабанди на Донбасі. Це - не повний перелік корупційних скандалів, в яких засвітилося очолюване Демчиною управління «К». Крім вибивання грошей з підприємців, Демчина і підлеглі, як справжні опричники правителя, можуть «кошмарити» і політичних опонентів. Саме за клопотанням Демчини Юля Марушевська (Yulia Marushevska) почали перевіряти на корупцію через отриману нею святкову премію в 500 гривень. Ну, якщо ти такий принциповий борець з корупцією, то і сам повинен мати чисті руки. Офіційно так і є. В останній паперовій декларації Демчини, в розділі «майно» - суцільні прочерки. Ні машин, ні будинків, ні землі. Прописаний в гуртожитку СБУ. Але, як виявилося, він з родиною живе в дорогому будинку під Києвом. У його цивільної дружини чотири іномарки. Чотири, Карл! Дві з яких нові і дорогі – понад сто тисяч доларів кожна. І ще купа різної нерухомості. Подивіться круте розслідування Євгенія Моторевська, яке з одного боку показує всю гниль старої правоохоронної системи. А з іншого боку, думаю, стане підставою для ще одного гучного кримінального провадження силами НАБУ. Сподіваюсь, коли детективи Бюро прийдуть за Павлом Демчиною, він не стане прикидатися непритомним опосумом, як це робив Насіров. А з гідністю прийме офіційну підозру в корупції. Як і належить генералу СБУ.

Дмитро Гнап


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Исход в Армении решила армия
- КОЛЯХОРОШИЙПАРЕНЬ. Партія "Рух нових сил" Саакашвілі закликає на мітинг за відставку Порошенка
- Дмитрий Спивак: ОНА - ФЕЕРИЧЕСКАЯ... А ее советы бесценны и мудры. "Откровения от Ульяны"
- Серж Саргсян подал в отставку с поста премьер-министра Армении. Заявление
- Порошенко подталкивают к отказу от второго срока. Основной удар против него придется на осень
22:10Март, 08 2017 4392

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю