Загрузка...

Він переслідує Марушевську за 500 грн. премії. При цьому, приховує дорогий маєток, — Гнап

Він переслідує Марушевську за 500 грн. премії. При цьому, приховує дорогий маєток, — Гнап

Так, це його називають «смотрящім» за СБУ від Кононенка. Так, це він пов’язаний з гучними корупційними скандалами останніх двох років

Так, це його називають «смотрящім» за СБУ від Кононенка. Так, це він пов’язаний з гучними корупційними скандалами останніх двох років.
 
І так, це він переслідує Марушевську за 500 грн. святкової премії.
 
При цьому, приховує дорогий маєток і кілька люксових іномарок власної родини.
 
В сьогоднішньому випуску Слідство.Інфо розслідування Євгенія Моторевська про таємні статки першого заступника глави СБУ – Павла Демчини. 

Пам’ятаєте цю людину? Це перший заступник голови СБУ - Павло Демчина. Він очолює в СБУ Головне управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю. Сумнозвісне управління «К», яке перетворилося на рекетирську структуру в надрах СБУ. Наїзди на експортерів горіхів, на постачальників скрапленого газу, на зернотрейдерів, кришування контрабанди на Донбасі. Це - не повний перелік корупційних скандалів, в яких засвітилося очолюване Демчиною управління «К». Крім вибивання грошей з підприємців, Демчина і підлеглі, як справжні опричники правителя, можуть «кошмарити» і політичних опонентів. Саме за клопотанням Демчини Юля Марушевська (Yulia Marushevska) почали перевіряти на корупцію через отриману нею святкову премію в 500 гривень. Ну, якщо ти такий принциповий борець з корупцією, то і сам повинен мати чисті руки. Офіційно так і є. В останній паперовій декларації Демчини, в розділі «майно» - суцільні прочерки. Ні машин, ні будинків, ні землі. Прописаний в гуртожитку СБУ. Але, як виявилося, він з родиною живе в дорогому будинку під Києвом. У його цивільної дружини чотири іномарки. Чотири, Карл! Дві з яких нові і дорогі – понад сто тисяч доларів кожна. І ще купа різної нерухомості. Подивіться круте розслідування Євгенія Моторевська, яке з одного боку показує всю гниль старої правоохоронної системи. А з іншого боку, думаю, стане підставою для ще одного гучного кримінального провадження силами НАБУ. Сподіваюсь, коли детективи Бюро прийдуть за Павлом Демчиною, він не стане прикидатися непритомним опосумом, як це робив Насіров. А з гідністю прийме офіційну підозру в корупції. Як і належить генералу СБУ.

Дмитро Гнап


Поделиться​​ новостью:

- Все как всегда у нас и особенно у Петра Алексеевича
- Лиза Богуцкая: Я НЕ БУДУ регистрироваться как кандидат. Уверена, без революции мы не обойдемся
- Лиза Богуцкая: Не перестаю удивляться тому, как мы посадили себе на голову этих упырей?
- И ДУХ АВАКОВА НАМ СЛАДОК И ПРИЯТЕН
- Корейка, семга и кальмары: чем кормят депутатов в Верховной Раде
- Каждые 5 лет люди думают”А вдруг…?” А “ВДРУГ" не бывает! Гангрену не лечат - ее АМПУТИРУЮТ!
- Воры и негодяи сделали из Украины вольер, где безбожно потрошат наивных и доверчивых + ВИДЕО
- ПРО ВИХІД МУРАЄВА ІЗ "ЗА ЖИТТЯ"
- Що насправді хочуть жінки?
- От ввода войск до "Закарпаттянаш". Чем обернется скандал с раздачей венгерских паспортов
22:10Март, 08 2017 4473

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю