Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Based on very-very true stories

Кидаю готовий детективний триллер для кіношників, або наступним поколінням розділ в підручник "Сучасна історія України для старших класів".♨️

Based on very-very true stories.

Жив собі такий Сергійко, починаючий бандіт. І праціював він водієм в найавторитетнішого бандіта міста Валєри. Якось в ресторані до авторитета цього підійшла 15-річна німфа Юля, яка дуже любила бандитів і всю цю романтику. Каже йому Юля: "я хачу, штоб ти бил маім пєрвим музсчінай". Додому вони поїхали чи в туалеті все сталось - невідомо, але почали вони собі щось типу зустрічатись.

Вже за кілька тижнів юна німфа Юля і водій Сергійко вчинили коїтус. Так як акти злягань мали регулярний характер, німфа і водій ризикували бути виявленими і прикопаними в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Юля і Сергійко прийшли до Валєри і в усьому зізнались: "прасті, маладіиє-гарячіє. Нє губі", - кажуть йому. І простив їх Валєра, але вигнав геть.

Якось Юля кинула на гроші магазин не тих людей. Сергійко трохи образився, бо тих людей не можна було кидати, і відпиздив Юлю. Потім Юля завагітніла, Сергій вирішив, що не зовсім від нього, прив'язав її до батареї і відпиздив знов. Ну і вигнав.

І пішла Юля по бандитам, яких так любила. Коли десь був "корпоратив", на сауні чи на дачі, Юлю привозили туди. Так, на єблє в сауні, вона знайшла чоловіка Сашу, який продавав піжжений ліс.

Саша починав офіціантом. Якось зміг промутитися з тим лісом і розбагатіти. Людина перспективна, вирішили в Києві. Так Саша отримав гарну посаду в столиці, куди приїхав зі своєю дружиною Юлєю. Як ми вже знаєм, в Юлі є свої таланти, такі в Києві теж потрібні. І вона стала суддею в якомусь високому суді, де була таким собі Хабом. По суті, її обов'язки зводились до того, щоб брати хабарі в судей, які попалися на хабарях, щоб роздавати їх іншим суддям, щоб ті чинили правосуддя щодо тих, хто попався.

Після зміни влади Юля чекала приходу русського міру в Київ, але не дочекалась і повернулась в Черкаси. Там вона вгамовує свою тугу так само, як і колись, в безрозбірних коїтусах.

Але повернемось до Сергійка. Вигнавши Юлю, його кар'єра пішла вгору. Він став авторитетним бандітом. Віджимав бізнеси в інших, вимагав гроші, вбивав, гвалтував, калічив - коротше, все як в підручнику. Одружився Сергійко згодом на росіянці. Жили вони добре і щасливо, і в 2003 Сергійко її вбив. Вбив і прикопав в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Міліції же заявив, що вона зникла. Міліція має давні традиції довіри до авторитетних людей. Зникла і зникла, нєту тєла - нету дєла.

Все було добре у Сергійка. Але справи зіпсував нєкто Микола. Колись цей Микола був водієм в Сергійка. Вони задружилі, стали кумами і Сергійко дав бізнеса трошки Миколі. Що пішло не так між Сергійком та Миколою - визначить слідство, але 24 травня Микола застрелив Сергія. Якось так сталося, що Микола ще й опинився свідком вбивства дружини Сергійка. І от міліція вже викопала її тіло в одній з тих чарівних лісосмуг, 15 років потому.

Таке от життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, тушку якого нещодавно показували по всіх новинах.

Мораль: будьте обережні зі своїми водіям

Rodion Shovkoshytnyi

Поделиться​​ новостью:


- Анти/шоколад)... Зеленский - единственный, кто может показать нутро этой абсурдной «системы Порошенко»
- В столице неизвестные жестоко убили АТОшника
- Для России наиболее выгоден Порошенко, самая невыгодная — Тимошенко, — «Голос Америки»
- Украина поставляла оружие в Россию во время войны, а власть это знает и скрывает — нардеп Алёна Шкрум
- "Ты хочешь, чтоб только тебе сладко было?". Николай Азаров рассказал, как прослушивали и за что из Кабмина уволили Порошенко. ВИДЕО
- Монетизация до первой платежки. Как украинцев будут лишать разрекламированных субсидий деньгами
- Атака бомжей на империю Порошенко. Кто поджигает магазины "Рошен" и при чем тут "Белая балаклава"
- Молодо – зелено. Cекрет рейтинга Зеленского
- Порошенко — двойной агент! Доказательства
- Политолог: «Уже после первого тура выборов может начаться Майдан»
- Не подписали декларацию с врачом? Вот что ожидает пациентов из «красного списка»
- ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!
- Глава ЦИК живет со «смотрящим Порошенко», - Куприй
- Михаил Чаплыга: КАЗУС Зеленского - кратко о главном
- Кого поставит президентом Украины министр МВД?
09:02Май, 29 2018 1266

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю