Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Based on very-very true stories

Кидаю готовий детективний триллер для кіношників, або наступним поколінням розділ в підручник "Сучасна історія України для старших класів".♨️

Based on very-very true stories.

Жив собі такий Сергійко, починаючий бандіт. І праціював він водієм в найавторитетнішого бандіта міста Валєри. Якось в ресторані до авторитета цього підійшла 15-річна німфа Юля, яка дуже любила бандитів і всю цю романтику. Каже йому Юля: "я хачу, штоб ти бил маім пєрвим музсчінай". Додому вони поїхали чи в туалеті все сталось - невідомо, але почали вони собі щось типу зустрічатись.

Вже за кілька тижнів юна німфа Юля і водій Сергійко вчинили коїтус. Так як акти злягань мали регулярний характер, німфа і водій ризикували бути виявленими і прикопаними в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Юля і Сергійко прийшли до Валєри і в усьому зізнались: "прасті, маладіиє-гарячіє. Нє губі", - кажуть йому. І простив їх Валєра, але вигнав геть.

Якось Юля кинула на гроші магазин не тих людей. Сергійко трохи образився, бо тих людей не можна було кидати, і відпиздив Юлю. Потім Юля завагітніла, Сергій вирішив, що не зовсім від нього, прив'язав її до батареї і відпиздив знов. Ну і вигнав.

І пішла Юля по бандитам, яких так любила. Коли десь був "корпоратив", на сауні чи на дачі, Юлю привозили туди. Так, на єблє в сауні, вона знайшла чоловіка Сашу, який продавав піжжений ліс.

Саша починав офіціантом. Якось зміг промутитися з тим лісом і розбагатіти. Людина перспективна, вирішили в Києві. Так Саша отримав гарну посаду в столиці, куди приїхав зі своєю дружиною Юлєю. Як ми вже знаєм, в Юлі є свої таланти, такі в Києві теж потрібні. І вона стала суддею в якомусь високому суді, де була таким собі Хабом. По суті, її обов'язки зводились до того, щоб брати хабарі в судей, які попалися на хабарях, щоб роздавати їх іншим суддям, щоб ті чинили правосуддя щодо тих, хто попався.

Після зміни влади Юля чекала приходу русського міру в Київ, але не дочекалась і повернулась в Черкаси. Там вона вгамовує свою тугу так само, як і колись, в безрозбірних коїтусах.

Але повернемось до Сергійка. Вигнавши Юлю, його кар'єра пішла вгору. Він став авторитетним бандітом. Віджимав бізнеси в інших, вимагав гроші, вбивав, гвалтував, калічив - коротше, все як в підручнику. Одружився Сергійко згодом на росіянці. Жили вони добре і щасливо, і в 2003 Сергійко її вбив. Вбив і прикопав в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Міліції же заявив, що вона зникла. Міліція має давні традиції довіри до авторитетних людей. Зникла і зникла, нєту тєла - нету дєла.

Все було добре у Сергійка. Але справи зіпсував нєкто Микола. Колись цей Микола був водієм в Сергійка. Вони задружилі, стали кумами і Сергійко дав бізнеса трошки Миколі. Що пішло не так між Сергійком та Миколою - визначить слідство, але 24 травня Микола застрелив Сергія. Якось так сталося, що Микола ще й опинився свідком вбивства дружини Сергійка. І от міліція вже викопала її тіло в одній з тих чарівних лісосмуг, 15 років потому.

Таке от життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, тушку якого нещодавно показували по всіх новинах.

Мораль: будьте обережні зі своїми водіям

Rodion Shovkoshytnyi

Поделиться​​ новостью:


- Что ждет Украину в случае победы Порошенко, Тимошенко и Зеленского — оценка политолога
- Полиция похитила гроб у участников шествия на Майдане. Фото
- На Донбассе за сутки 16 обстрелов, ВСУ без потерь
- Томос в обмен на 60 бюджетов Волыни
- Саудовским женщинам разрешили самостоятельно выбирать способ родов
- Тысячи венгров протестуют против "трудового рабства"
- Участники "желтых жилетов" ворвались в тюрьму
- Стало известно, с кем встречается Брэд Питт
- О природе вещей. И конечно о выборах...
- "Ты не Один. Нас-52 Миллиона". А сколько нас на самом деле? Давайте попробуем разобраться
- Кто кому «рука Москвы» в Украине — Deutsche Welle
- Порошенко и его командой наверняка скоро займется ФБР — нардеп Сергей Лещенко
- Центральный вокзал Киева начинают патрулировать полицейские
- ИНФОБОМБА!! Сергей Власенко разрушает мир кривых газовых зеркал Порошенко - Коболева!
- Вибори Президента. Ніхто не домовиться з МВС і Нацполіцією про ШИРОКО ЗАПЛЮЩЕНІ ОЧІ - Аваков
09:02Май, 29 2018 1203

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю