ТЕ, що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів, але правда дійсності на зараз - блогер

ТЕ, що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів, але правда дійсності на зараз - блогер

У мене скоро буде не співчуття до нині воючих хлопців на війні,до їх смертей,але й байдужість повна,або ще гірше.........

ТЕ,що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів,але правда дійсності на зараз.У мене скоро буде не співчуття до нині воючих хлопців на війні,до їх смертей,але й байдужість повна,або ще гірше.........

2014рік,починаючи з зеленопілля і закінчуючи дебальцево(зеленополля,савур-могила, іловайськ, піски, аеропорт, дебальцево і інші місця боїв)-----ЦЕ Є НАСТОЯЩІ ВОЇНИ,ГОРДІСТЬ,НАЦІЯ,ЯКА ВАРТА ПОВАГИ І УВІКОВІЧЕННЯ ЇХ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ І МЕРТВІ І ЖИВІ!!!!

Десятки тисяч кинули свої домівки,дітей,сім,ї,навчання,багато молоді,цвіту нації,черги до воєнкоматів,.....КИНУЛИ ВСЕ і з голими руками і торсом пішли захищати свою землю,щиро вірячи в те,що тільки хуйло ворог і напало на Україну(хоча ,як ми зараз знаємо,що то за війна,хто її придумав,для чого і хто її тримає)

Так от,це початок війни,війни придуманої ,після придуманого майдану(одну злодійську сраку,дебіла з синами бандюгами змінили на іншу олігархічну сраку, був створений майдан олігархами) людей використали,обманули ,але не змогли розігнати,вбивали на майдані,катували,спалювали в моргах,відрізали голови,топили в Дніпрі (там пропала безвісти не одна небесна сотня,тисячі),але люди стояли.БУЛА МИТТЄВО СПЛАНОВАНА В ЗГОВОРІ З ХУЙЛОМ ЦЯ ВІЙНА!!!!

Думаю,що зараз це вже усвідомлює сама темна,не грамотна людина в нашій Україні.І що коїться після 2014 року!?????Що!???

Я бачу просто дурнів воїнів,дебілів,байдужих,продажних офіцерів,комбатів,які виконують мінські угоди,придумані хуйлом в кремлі і втілені кримінально-олігархічною бандою кучма-медведчук-хуйло-вальцман +ко,вся пиздота в верховній зраді ,генпрокуратурах, херштабах, сбу і т.д. на самому вищому рівні.

Дурні сидять в окопах,молодь підписує контракти,за 10000 грн і кожен день під мінськими угодами,не стріляють, відводять  зброю,важку техніку, Є мішенями для навчання снайперів(ще не відомо,чи то хуйлові хуйлові снайпери луплять,чи то "свої" яких проплачує влада ,і їдуть десятком кожен день ,в трунах додому.......я вже мовчу за калік ,без рук ,ніг ,очей,які нікому не потрібні,крім рідні.

ЦЕ жах,не нормальні ,не розумні,як вас ще назвати!????? вальцмам вас купує всіх,і вояків ,і волонтерів,чепляє ,чомусь не на лоба ,медалі,і ви всі скалите зубе,потискаєте кінцівки в крові шоколадномк вампіру і все в шоколаді !?????????

Та на вас скоро захочеться плювати,а не тільки не возити в маршрутках безкоштовно!!!!!!!!!!!!!!!!!!! РАБИ,ПРОДАЖНІ РАБИ!!!!!

Те,що 80 % люди раби,байдужі планктони,то це факт,та ще й вояки тепер такі само,лізуть вже на смерті,не за ідею,а за статусом,за 10000грн,за земелькою(а виходить клаптик 2 на 2),а ще хуже силові структури собакова, сраколизи, продажні морди,, нацгвардії, садисти, вбивці,міліонна структура, які теж українці,взагалі розтоптали свою землю, плюнули на майбутнє дітей своїх,аби зараз вхоптти кусок від собакова,і за цей кусок будуть лупашити народ по першому наказу банкової.ГНИЛІ ВИРОДКИ,,,)))

Замість того,щоб захерачити весь херштаб,який весь працює на кремль,запхати кучмі в рота з медведчуком їх мінські угоди,щоб більше не видихали і взяти війну в свої руки,і давно закінчили би все........ тошнить... лягайте,дурні,дурні,дурні........

А МАЙДАНІВЦЯМ,ВОЇНАМ ---ГЕРОЯМ ,2014 року РОКУ ВІЙНИ----СЛАВА!!!ЦЕ ГЕРОЇ!!!і живі і мертві,герої навіки!!

Anni Lanari

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Семочко врет ! (ВИДЕО)
- Наша псевдоэлита! Вот они, современные Шариковы!
- Нас обманут «по-новому» - народ, который в 2014 наступил на грабли, рискует получить по лбу снова
- Полная картина кровавой бойни в Керчи
- Михаил Саакашвили: Новые абсурдные обвинения против меня связаны лишь с тем, что в Грузии мы очень близки к победе на президентских выборах
- Стыдобыще! Семочко даже не стали отстранять от должности — нардеп Сергей Лещенко
- В Раде повторно рассмотрят санкции к 112 и NewsOne
- Кто такой Владислав Росляков, который устроил кровавую бойню в Керченском колледже
- ТЕРАКТ. В колледже Керчи взорвана бомба (ВИДЕО)
- Как Украина будет гасить госдолг в 2019 году
20:06Март, 31 2017 10449

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю