Загрузка...

ТЕ, що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів, але правда дійсності на зараз - блогер

ТЕ, що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів, але правда дійсності на зараз - блогер

У мене скоро буде не співчуття до нині воючих хлопців на війні,до їх смертей,але й байдужість повна,або ще гірше.........

ТЕ,що зараз напишу,можливо буде жорстоко до воїнів,але правда дійсності на зараз.У мене скоро буде не співчуття до нині воючих хлопців на війні,до їх смертей,але й байдужість повна,або ще гірше.........

2014рік,починаючи з зеленопілля і закінчуючи дебальцево(зеленополля,савур-могила, іловайськ, піски, аеропорт, дебальцево і інші місця боїв)-----ЦЕ Є НАСТОЯЩІ ВОЇНИ,ГОРДІСТЬ,НАЦІЯ,ЯКА ВАРТА ПОВАГИ І УВІКОВІЧЕННЯ ЇХ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ І МЕРТВІ І ЖИВІ!!!!

Десятки тисяч кинули свої домівки,дітей,сім,ї,навчання,багато молоді,цвіту нації,черги до воєнкоматів,.....КИНУЛИ ВСЕ і з голими руками і торсом пішли захищати свою землю,щиро вірячи в те,що тільки хуйло ворог і напало на Україну(хоча ,як ми зараз знаємо,що то за війна,хто її придумав,для чого і хто її тримає)

Так от,це початок війни,війни придуманої ,після придуманого майдану(одну злодійську сраку,дебіла з синами бандюгами змінили на іншу олігархічну сраку, був створений майдан олігархами) людей використали,обманули ,але не змогли розігнати,вбивали на майдані,катували,спалювали в моргах,відрізали голови,топили в Дніпрі (там пропала безвісти не одна небесна сотня,тисячі),але люди стояли.БУЛА МИТТЄВО СПЛАНОВАНА В ЗГОВОРІ З ХУЙЛОМ ЦЯ ВІЙНА!!!!

Думаю,що зараз це вже усвідомлює сама темна,не грамотна людина в нашій Україні.І що коїться після 2014 року!?????Що!???

Я бачу просто дурнів воїнів,дебілів,байдужих,продажних офіцерів,комбатів,які виконують мінські угоди,придумані хуйлом в кремлі і втілені кримінально-олігархічною бандою кучма-медведчук-хуйло-вальцман +ко,вся пиздота в верховній зраді ,генпрокуратурах, херштабах, сбу і т.д. на самому вищому рівні.

Дурні сидять в окопах,молодь підписує контракти,за 10000 грн і кожен день під мінськими угодами,не стріляють, відводять  зброю,важку техніку, Є мішенями для навчання снайперів(ще не відомо,чи то хуйлові хуйлові снайпери луплять,чи то "свої" яких проплачує влада ,і їдуть десятком кожен день ,в трунах додому.......я вже мовчу за калік ,без рук ,ніг ,очей,які нікому не потрібні,крім рідні.

ЦЕ жах,не нормальні ,не розумні,як вас ще назвати!????? вальцмам вас купує всіх,і вояків ,і волонтерів,чепляє ,чомусь не на лоба ,медалі,і ви всі скалите зубе,потискаєте кінцівки в крові шоколадномк вампіру і все в шоколаді !?????????

Та на вас скоро захочеться плювати,а не тільки не возити в маршрутках безкоштовно!!!!!!!!!!!!!!!!!!! РАБИ,ПРОДАЖНІ РАБИ!!!!!

Те,що 80 % люди раби,байдужі планктони,то це факт,та ще й вояки тепер такі само,лізуть вже на смерті,не за ідею,а за статусом,за 10000грн,за земелькою(а виходить клаптик 2 на 2),а ще хуже силові структури собакова, сраколизи, продажні морди,, нацгвардії, садисти, вбивці,міліонна структура, які теж українці,взагалі розтоптали свою землю, плюнули на майбутнє дітей своїх,аби зараз вхоптти кусок від собакова,і за цей кусок будуть лупашити народ по першому наказу банкової.ГНИЛІ ВИРОДКИ,,,)))

Замість того,щоб захерачити весь херштаб,який весь працює на кремль,запхати кучмі в рота з медведчуком їх мінські угоди,щоб більше не видихали і взяти війну в свої руки,і давно закінчили би все........ тошнить... лягайте,дурні,дурні,дурні........

А МАЙДАНІВЦЯМ,ВОЇНАМ ---ГЕРОЯМ ,2014 року РОКУ ВІЙНИ----СЛАВА!!!ЦЕ ГЕРОЇ!!!і живі і мертві,герої навіки!!

Anni Lanari


Поделиться​​ новостью:

- Не ту страну назвали Гондурасом!
- Юрий Касьянов: Я против парада. Я за марш ветеранов
- Лиза Богуцкая: Что будет в Украине без Порошенко?
- Д@більні флеш-моби, це просто лютий ППЦ - Ветеран
- Это только начало. Комментарий одного опытного киевского инженера из «бывших» - Кучеренко
- Жулики омельченки-черновецкие-клички сделали Киев городом-уродом — при попустительстве киевлян
- УКРАИНА ВТОРАЯ В МИРЕ...
- "Гал": Іловайськ - злодіі підробляють реальність...
- Телеканал «112 Украина» купил именно Медведчук
- В "ДНР и "ЛНР" тупо отменили осенние выборы!
20:06Март, 31 2017 10322

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю