Тетяна Чорновол визнала, що влада два роки імітували боротьбу з корупцією

Народний депутат Тетяна Чорновол назвала боротьбу з корупцією лише імітацією.

Попередні роки, за її словами, влада лише прикривалась боротьбою, а не показувала реальних результатів, передает znaj.ua.
 
Про це депутат повідомила у соцмережі у Facebook. Вона наголосила, що сьогодні в країні відбувся надзвичайно важливий прецедент, який показав готовність країни почати реальну боротьбу з корупціє.
 
"Україна засвідчила, що у нас почалася справжня, а не фейкова боротьба з корупцією. Я маю на увазі сьогоднішнє подання і голосування по притягненню до відповідальності народного депутата Онищенка", - написала Чорновол.
 
Нардеп додала, що голосування в парламенті показало - такої "махрової" корупції в Україні не може бути. Це, на її думку, налякає решту від таких масштабних корупційних схем, коли державний бюджет втрачає три мільярди податків.
 
Допомагати у боротьбі з "тіньовими схемами" має Національне антикорупційне бюро. Адже у справі Онищенка є цілий перелік посадових осіб, завдяки яким не були сплачені податки до держбюджету.
 
Вона наголосила, що мова йде про керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова. Оскільки три фірми Онищенка не сплатили близько двох мільярдів рентних платежів, тому що він особисто видав рішення про розстрочку заборгованостей. НАБУ, за її словами, має розслідувати всіх учасників корупційної змови й вийти на кінцевий ланцюжок – діяльність людини, яка погоджувала розстрочку податкових зобов'язань.


Поделиться​​ новостью:

- В Германии одним фото показали весь ужас войны на Донбассе
- Повысив себе зарплаты, нардепы в очередной раз не побоялись показать задницу украинскому народу
- Вечная проблема гаранта. Взять не тех людей. Назначить не на те должности. Мучиться вопросом, как от них избавиться
- Немыслимо: Банкам разрешили не отдавать украинцам депозиты
- Нардеп Рабинович: Пока что главная заслуга наших антикоррупционных органов – первое место Украины по коррупции
Июль, 07 2016 783

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю