Загрузка...

Тетяна Калініна: На заклики єднатися - що ми маємо робити? Кого з ким єднатися?

Тетяна Калініна: На заклики єднатися - що ми маємо робити? Кого з ким єднатися?

Немає сенсу вимокувати воду на підлозі, не закривши кран

На заклики єднатися - що ми маємо робити? Кого з ким єднатися? Немає сенсу вимокувати воду на підлозі, не закривши кран. У нас не просто протікає - льється, як з відра. Всі пом'ятають слова ,,гаранта" які оскомою на зубах дістали ,,немає альтернативи!" У нього не має альтернативи весь його термін - то махніцткому, то яремі, то шокіна, то гелєтею, то гонтаревій, то яценюку, зараз гройсману, генштабу, і врешті решт самому портрету. Проковтнули все - вбивство Музики,арешт та грати ЮріяХорта,Котли - Іловайськ, Дебальцево, ДАП. Вся його внутрішня та і зовнішня політика бездарна, щоби не сказати злочинна, антинародна. Мовчки проковтнули знецінення гривні, ціни на продукти, аптеки стали музеєм. Нормативами та тарифами додушили. Мало?! Тоді заполіруємо - пси авакова, захісники владних задниць дозволяють тітушкам лупцювати ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ, мало того, самі гамселять.
,,влада'' перетнула свій рубіконо, коли зрозуміла, що ніякі ,,офшорні скандали" оприлюднення мільярдніх крадіжок з бюджету, корупційних скандалів - де хабарі в мільйонах вже нікого не дивують. То чому не вигадати ще щось, на приклад ,,АБОНПЛАТА ( за підключення до мережі) за газ, воду, світло. Далі за дощ, сонце, повітря?!
Чому б тим 54.7% котрі обрали, але зрозуміли, що помилились, не вийти під ОДА у всіх містах, і висловити протест проти політики влади. Бо поки законодавчого шляху відкликання голосів ( навмисно) не прописано законом. Вимагати перезавантаження всієї влади. Прийти під ВР і ВИМАГАТИ прийняти навий закон про вибори, та в решті решт звільнити охендовського, повноваження котрого скінчились ще в 2014 році. 
А так ,,давайте єднатися" то гасла, не більше, при всій повазі до всіх, хто щиро хоче змінити та спасти країну від краху.

Татьяна Калинина


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Что будет в Украине без Порошенко?
- Д@більні флеш-моби, це просто лютий ППЦ - Ветеран
- Это только начало. Комментарий одного опытного киевского инженера из «бывших» - Кучеренко
- Жулики омельченки-черновецкие-клички сделали Киев городом-уродом — при попустительстве киевлян
- УКРАИНА ВТОРАЯ В МИРЕ...
- "Гал": Іловайськ - злодіі підробляють реальність...
- Телеканал «112 Украина» купил именно Медведчук
- В "ДНР и "ЛНР" тупо отменили осенние выборы!
- Пра тарифы и потопы
- Лиза Богуцкая: О будущих страховых компаниях
12:57Май, 12 2017 800

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю