Тітушки, постраждалі, істерика влади – блокада як продовження Революції Гідності

Тітушки, постраждалі, істерика влади – блокада як продовження Революції Гідності

Cьогоднішній напад тітушок на активістів блокади у Кривому Торці відбувся у той самий час, коли проходило засідання Кабінету міністрів.

Cьогоднішній напад тітушок на активістів блокади у Кривому Торці відбувся  у той самий час, коли проходило засідання Кабінету міністрів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прохав про надання йому надзвичайних повноважень у справі розгону блокади і виявив свою готовність піти на сценарій силового розгону блокади. У цей самий час активісти вже оборонялися від молодиків спортивної статури, найнятих, за їх даними, фірмою Рината Ахметова.

«Насколько я знаю, на ближайшем заседании Кабинета министров будет вынесен проект постановления, который регулирует этот товарообмен. Я считаю, что нужно его запретить в полном объеме за исключением, как я говорю, критического импорта. Ну, это буквально не импорт, так как оккупированная территория — это все же украинская территория. Но, будем называть для простоты «критический импорт», который касается только энергетического угля, только продуктов и полуфабрикатов металлургии для того, чтобы заводы работали», — сказав Аваков.

Самого Авакова стурбувало питання блокади, як тільки воно торкнулося бізнесу олігархів, пов’язаного з владою.

Сьогодні українці стали свідками провокації, яка була спрямована на зачищення як мінімум двох блокадних редутів — напад тітушок мав викликати протидію з боку учасників блокади, на основі чого спецпризначенці мали реалізувати силовий сценарій.

«Ми вважаємо, що, з дуже високою вірогідністю, даний напад задумувався як провокація з метою викликати озброєну відсіч захисників редуту і отримати “моральне” право для силового розгону “обох сторін». На користь даного припущення свідчить факт того, що напад на редут відбувався безпосередньо під час засідання кабінету міністрів, на якому міністр внутрішніх справ Аваков оголосив свою готовність до силового розгону учасників блокади», – йдеться у повідомленні Штабу блокади.

Результатом нападу тітушок стало поранення трьох учасників блокади — в одного з них медики зафіксували перелом ноги, інший отримав ножове поранення, у ще одного з активістів черепно-мозкова травма.

Таке враження, що момент «ікс» ось-ось настане. Маємо, по суті, революційне становище, сформоване в прифронтовій зоні, всі складові в наявності — співпраця правоохоронців з тітушками, постраждалі, паніка як керівництва МВС так і керівництва держави в цілому. Якщо до цього ще додати стан голодного бунту, до якого в ДНР/ЛНР залишилося пів-кроку, можна з упевненістю сказати — блокада це продовження Революції Гідності, що призведе до глибинних змін і, як наслідок, може призвести до повалення колабораційного режиму Порошенка.


Поделиться​​ новостью:

- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
- "Не дождутся. Я настроен на работу и результат", - Холодницкий о слухах по поводу своей отставки
- Почему почти все СМИ с приставкой "г@вно..."?
- Народ готов на радикальные формы протеста
- Фейспуг
22:48Февраль, 28 2017 3626

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю