То ж ще не пізно почати ЖИТИ, а не виживати!

То ж ще не пізно почати ЖИТИ, а не виживати!

Недарма Кравчук сказав - "були б не бидло, вони б давно повстали, за те що ми з ними робимо" , а так.... продались задарма- за гречку.... Після вибрів нам навіть по вулицям ходити ПОП не дасть

Кожен день читаю новини і весь час якесь скиглення. Там погано , в іншому місті ще гірше , десь взагалі не в маготу....І так всі п'ять років вже, тільки скиглення все сильніше.
Звикли вже до смертей - в’яло реагуємо, поставили "сімно" і далі стрічку крутимо...Звикли вже до беззаконня , до корупції, до свавілля, до безправності, до тарифів щодня зростаючих, до цін танцюючих, як кому заманеться,..По-охали, по-ахали і знову чекаємо на ЧУДО...Може влада саме піде? Може треба попросити, як Богусловська благала "#петрейди"? 
ЧИ може час брати все до своїх рук? ! Хто заважав вийти, коли закликав Михайло Саакашвілі? Хто заважав боротися на своїх місцях ,як це робив Семеніхін, чи Голосний, чи Терещенко в Глухові? Хто, чи Що зараз мішає встати з диванів і вийти на ВІЧЕ, щоб визнати вііче вищим державним органом влади і попрати тим самим банду геть на шибениці? А я вам скажу, чого не вистачає людям- СОВІСТІ ! Бо коли є СОВІСТЬ, то є і відповідальність і громадська позиція і взагалі - ТИ ЛЮДИНА! 
Дивно. Колись вона була у більшості людей, а тепер втратили. Спочатку духовність почали втрачати ще коли мовчали і спостерігали за вбивствами в 90-х роках, за тим як приватизували держ. об'єкти до власних рук, як продавали заводи, як вбивали економіку , медицину , освіту , захист...все купувалося і продавалося з мовчазної згоди населення. Недарма Кравчук назвав нас бидлом , так і сказав - "були б не бидло, вони б давно повстали, за те що ми з ними робимо" , а так.... продались задарма- за гречку.... і своїм мовчанням вбили духовність в собі, в дітях, у внуках...Виховали в собі замість солідарності і згуртованості - позицію "моя хата з краю" ...Ну і як воно з краю? Першими з країни тепер тікаю? Так такі і за кордоном не потрібні. Недарма поляки морди били, бо нація, яка не бореться не заслуговує на повагу інших.
Зрадили пам'ять своїх предків. Замість того , щоб бути гідними синами і дочками своєї країни і вийти побудувати вільну країну для своїх дітей, таку , щоб до нас просилися поляки на роботу , щоб зарплатня була вища ніж в Європі, Щоб соц. пакет був таким , щоб до нас просилися на ПМЖ і французи і німці, і поляки , бо за туж саму роботу , що за кордоном при наших ресурсах можна у нас зробити зарплатню в п'ять разів вищу ніж за кордоном.. так НІ.. - краще п'ятами накивати і совість в собі задушити, ніж бути гідними синами і дочками своєї країни...Соромно за таких братів і сестер, та думаю, що коли вони побачать, що ми не трупи бездіяльні , а почали господарювати на своїй СВЯТІЙ ЗЕМЛІ, яка належить нам по праву народження, яку нам батьки , діди і прадіди ціною свого життя залишили у спадщину, коли побачать, що ми вийшли, як у Вірменії, як в Молдові, як в Грузії - масово і не допустили більше знущань з себе...То заробітчани повернуться, і світ почне поважати. Бо ми самі в собі Совість відшукали і одразу ж людьми стали.
То ж ще не пізно почати ЖИТИ, а не виживати!
Минають останні місяці ,коли можна рвонути СТОР-кран і сказати ДОСИТЬ ! Бо після вибрів нам навіть по вулицям ходити ПОП не дасть. Це вже кожен знає. То ж прийшов час народу брати відповідальність на себе і керування країною до своїх рук! Без участі всяких там Жульок, Гриценок, Рошенок і іншого системного лайна. Бо взаємодіяти з системою – то означає привести себе знову до системи, тільки з інших дверей. Так влаштований алгоритм системи, яка заточена на знищення українців. Про це вже відкритим текстом і Ахметов казав і І.Беркут, а ми все сподіваємося на диво. Здається вже награлися в гру «Віриш – не віриш» Вони кредіт нашої довіри вже давно вичерпали. То ж -САМІ зібралися на ВІЧЕ! САМІ визнали себе (народ) владою, а Віче - найвищим органом влади і САМІ серед народу найняли "бригаду ремонту" нашої країни. От тоді в один день можна покласти край керуванню системи і закласти фундамент нового правління, - народовладдя ( прямої демократії), наприклад, як у Швейцарії . У нас для цього все є, навіть в Конституції статті для нас прописані. Питання тільки в тому ДЕ МИ? В якій стадії? Мрійників - бездіяльників, Сусаніно - очикувальників? Чи ми справжні господарі і будівельники свого життя в своїй країні? Ну то як? Вибір за нами. Хто в домі ГОСПОДАРЬ? 
Згадався анекдот )) Коли у наших жінок руки в боки , то нам вже пофіг на яку сторону у них кіпа ))
То давайте господарювати, а не дива чекати. Тільки не забувайте , що "маляр" чи "прораб",чи «дизайнер» не має нам вказувати, як нам жити в нашій хатині -УКРАЇНІ! Воно не більше, як наш найманець !

Mila Kyiva

Поделиться​​ новостью:


- В УПЦ МП отреагировали на новый "церковный" закон
- Нардепа Шухевича госпитализировали из здания Верховной Рады
- Отставку главы АП Райнина не афишировали, чтобы не палить радость от Томоса — политолог
- В Windows обнаружили опасный вирус-вымогатель
- Рада ввела правила перехода религиозных общин
- Это отвратительно и мерзко. Главное последствие позорного томос-тура Порошенко
- Лиза Богуцкая: Христосу Рошеновичу Томосенко надо определиться с дресс-кодом
- СМИ узнали о планах Евросоюза отложить Brexit
- СБУ сообщила о задержании выдворенной из России журналистки Бойко. Фото
- За прошлые сутки на Донбассе пострадали 10 военных
- "Украинский выбор" выиграл суд и добился отмены моратория на публичное использование русскоязычного культурного продукта
- ЗАДЗЕРКАЛЛЯ АГОНІЗУЮЧОЇ ВЛАДИ СЛУГ НАРОДУ
- Ксения Собчак внезапно появилась в Киеве и написала название города на непонятном языке. Фото
- «Это всё, что следует знать о нашем президенте…»
- Атаки "онижедетей". Банда малолеток избивает людей в Киеве. Они еще не понимают, что их всех убьют...
08:39Декабрь, 20 2018 859

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю