Трамп показав Порошенку, що вважає його проблемним – американські ЗМІ

Трамп показав Порошенку, що вважає його проблемним – американські ЗМІ

ЗМІ Сполучених Штатів проаналізували зустріч Трампа та Порошенка

Американські ЗМІ, висвітлюючи переговори глав України та США, назвали їх "короткою зустріччю для фото".

Так, Associated Press зазначає, що Трамп зустрівся з Порошенком під час візиту, які в Білому дому називають "зайти на вогник до Овального кабінету" – "Президент Петро Порошенко зупинився для короткої фотозйомки з Трампом після зустрічей з віце-президентом Майком Пенсом та командою національної безпеки".

Своєю чергою, CNN наголошує: українського президента у Білому домі не зустріли з традиційною помпою, що зазвичай передує зустрічам іноземних керівників з президентом Сполучених Штатів, підкреслюючи, що "Трамп розстеляє червону килимову доріжку практично для всіх іноземних лідерів, з країнами яких США не мають особливих проблем".

Крім того, з майже 2-хвилинного відео з зустрічі, опублікованому NBC, видно, що під час вступного слова Трамп говорив лиш близько 20 секунд, тоді як решту часу говорив саме Порошенко.


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
09:36Июнь, 21 2017 955

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю