Трамп проігнорував запрошення Порошенка щодо зустрічі у Нью-Йорку

Трамп проігнорував запрошення Порошенка щодо зустрічі у Нью-Йорку

Представники кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа не відповіли на запрошення про зустріч із Президентом України Петром Порошенко у Нью-Йорку+

Адміністрація Президента Україна надіслала запит про зустріч у кулуарах Генасамблеї ООН Дональду Трампу та його суперниці у боротьбі за посаду президента США Гілларі Клінтон.

Представник Адміністрації повідомив, що тільки Клінтон погодилися на зустріч, яка відбулася у понеділок. Від Трампа чіткої відповіді так і не надійшло.

Штаб Трампа не надав коментаря щодо цієї ситуації на момент публікації. Але згідно із графіком публічних виступів кандидат, він вже відправився у Північну Кароліну, де відвідає Огайо і Пенсільванію до кінця тижня, а отже Трампа не буде в Нью-Йорку, де засідання ООН закінчується 26 вересня.

Нагадаємо, що в понеділок Клінтон зустрілася з Порошенком у США, де політики обговорили важливість продовження санкцій, введених щодо Москви після вторгнення і анексії Росією Криму в 2014 році.

Порошенко подякував Клінтон за її постійну підтримку України в ході триваючого конфлікту, "лідери погодилися, що солідарність з Україною є дуже важливим у протидії російській агресії".

Відзначимо, що Петро Порошенко перебуває з візитом в США, де візьме участь в 71-й Генасамблеї ООН. Виступ Ппрезидента на засіданні Генеральної Асамблеї ООН відбудеться 21 вересня.


Поделиться​​ новостью:

- Янукович хочет вернуться - адвокат
- Почему Порошенко разваливает правоохранительную и судебную системы Украины — эксперт
- Гройсман сглазил: НАБУ разоблачило коррупционную газовую схему компаний жуликов из БПП Дубневичей
- Агент НАБУ: Топ-коррупционеры мне рассказывали все, в деле Пимаховой из под удара выводят близкое окружение Порошенко
- ПРО ЛЮДЕЙ И УРОДОВ
Сентябрь, 21 2016 484

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю