Трамп скликає найбільш «білий» уряд з часів Рейгана

Трамп скликає найбільш «білий» уряд з часів Рейгана

Якщо Сенат схвалить запропонованих Трампом кандидатур, тільки п'ять з 22 позицій дістануться «не білим чоловікам», причому в не найбільш значущих міністерствах

Якщо Сенат схвалить запропонованих Трампом кандидатур, тільки п'ять з 22 позицій дістануться «не білим чоловікам», причому в не найбільш значущих міністерствах.

У кабінеті міністрів президента США Дональда Трампа будуть переважати «білі»..

Так, якщо Сенат схвалить запропонованих Трампом кандидатур, тільки п'ять з 22 позицій дістануться «не білим чоловікам», причому в не найбільш значущих міністерствах. Наприклад, єдиним «кольоровим» міністром стане Бен Карсон, якого призначають в міністерство житлового будівництва і міського розвитку США.

Крім того, міністерські портфелі непропорційно розподілені і в гендерному відношенні, про що говорить призначення всього чотирьох жінок на тлі 18 чоловіків. Приміром, під час президентства Барака Обами в кабміні було сім жінок, що означає спад з 32% до 17%. У той же час з чотирьох майбутніх жінок-міністрів дві - Елейн Лан Чао і Ніккі Хейлі - мають міграційне минуле: одна народилася на Тайвані, а інша є дочкою іммігрантів з Індії.

У підсумку, жінки і нацыональны меншини складають всього 23% в кабінеті Трампа. При цьому його попередники - Буш і Обама - призначали по 45 і 64% «не білих» відповідно.


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Исход в Армении решила армия
- КОЛЯХОРОШИЙПАРЕНЬ. Партія "Рух нових сил" Саакашвілі закликає на мітинг за відставку Порошенка
- Дмитрий Спивак: ОНА - ФЕЕРИЧЕСКАЯ... А ее советы бесценны и мудры. "Откровения от Ульяны"
- Серж Саргсян подал в отставку с поста премьер-министра Армении. Заявление
- Порошенко подталкивают к отказу от второго срока. Основной удар против него придется на осень
10:20Январь, 26 2017 574

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю