Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

Троица: что можно и чего не следует делать

Троица: что можно и чего не следует делать

19 червня відзначається одне з найважливіших православних свят - Трійця. 

Вважається, якщо дотримуватися усіх традицій, ритуалів і повір'їв, можна залучити в будинок щастя і благополуччя,

Існує перелік того, що можна, а чого не варто робити у цей день.

 
Не можна
Прибирати, шити, стригтися.
 
Увечері напередодні Трійці в будинку повинні бути закінчені всі домашні клопоти і приготування до святкування. З цього моменту на найближчі два дні суворо забороняється займатися фізичною працею. Серед іншого, не можна прати, різати, шити, в'язати, стригтися і працювати на городі.
 
Не можна
Злитися і ображатися.
 
Основне правило свята Трійці (та й в будь-який інший день) не думати про погане, не ображатися на оточуючих, не лаятися з рідними і друзями і не бажати людям зла. Цей день потрібно постаратися провести з чистими думками, без образ, ненависті і заздрості.
 
Не можна
Купатися.
 
Тиждень перед Трійцею в народі називається Русалчин, і ці дні було суворо заборонено купатися у водоймах. Наші предки вірили, що того, хто порушить цю заборону, русалки заберуть до себе у вир. За старих часів багато хто навіть не вмивалися на Трійцю, вірячи, що в цей день сили водної стихії живуть за власними правилами і можуть завдати шкоди людині.
 
Не можна
Одружитися.
 
На Трійцю не прийнято вінчатися і гуляти весілля. Нібито, у пари, яка взяла шлюб на трійцю в шлюбі завжди буде хтось третій.
 
 
Можна
Сходити до церкви.
 
І все ж, відпочивати в свято - не означає байдикувати. Раніше цей день всім православним належало проводити в невпинних молитвах. У сучасному світі звичаї помітно пом'якшилися і сьогодні церква не вимагає настільки ревного виконання правил: достатньо сходити на вечірню чи ранкову літургію, а решту часу присвятити собі і своїм близьким.
 
Можна
Зібратися всією родиною.
 
Трійця - це сімейне свято, тому в цей день прийнято збиратися дружною компанією за багатим столом з душевними розмовами.
 
Можна
Збирати трави.
 
Ще є звичай на Трійцю збирати цілющі трави і квіти - чебрець, полин, любисток, васильки, м'яту. Ароматні букети засушують, зберігають весь рік і використовують при лікуванні недуг. Якщо дівчина, збираючи трави, почує, як кує зозуля, вона може запитати, чи довго ще їй жити в батьківській хаті (мається на увазі, коли вона вийде заміж). Скільки разів прокує зозуля, стільки років і чекати весілля.
 
Можна
Свататися.
 
А ось заручин і сватання в цей день навпаки - дуже хороша прикмета. Особливо якщо молоді встигнуть зіграти весілля саме на Покрову. Це буде запорукою міцної і щасливої родини.


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Почему Яценюк такой? Потому что у него учительница была такая! Корчак называется
- О реальной подоплеке акций патриотов по вызову
- Наша "элита" - это римская знать поздней империи
- БУДУЩЕЕ ПЕТРА ПОРОШЕНКО!
- Лутковская: граждан Грузии депортировали из Украины с нарушениями украинского законодательства и европейских конвенций
Июнь, 19 2016 511

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю