Це не жарт: Волонтер розповів, для чого потрібно перейменувати Донецьк і Луганськ

Це не жарт: Волонтер розповів, для чого потрібно перейменувати Донецьк і Луганськ

Після перейменування Донецька на Бандерівськ і Луганська на Майданівськ буде просто відслідкувати "мертві душі" серед переселенців - матеріальну допомогу зможуть отримувати тільки ті, у кого буде стоять новий штамп про прописку+

Після перейменування Донецька на Бандерівськ і Луганська на Майданівськ буде просто відслідкувати "мертві душі" серед переселенців - матеріальну допомогу зможуть отримувати тільки ті, у кого буде стоять новий штамп про прописку.

Питання про перейменування тимчасово окупованих Донецька і Луганська у Бандерівських і Майданівськ дійсно піднімається під час переговорів між депутатами Верховної Ради України. Про це заявив волонтер Роман Донік у Facebook.

"Дуже радує, що деякі пропагандистські російські ЗМІ сприйняли пост про перейменування Донецька у Бандерівськ, а Луганська у Майданівськ, як жарт. Тим більш несподівана і неприємніша буде реальність. Це не жарт. Переговори із народними депутатами дійсно проводяться. Серед депутатів ВР, є кілька АТОшників і волонтерів, які повністю з нами згодні", - заявив він.

Як стверджує Донік, з цього питання є повна підтримка в Адміністрації Президента.

"Більш того, у результаті обговорення цього законопроекту з'явилася гарна ідея, яка дозволить позбутися від "мертвих душ" після отримання допомоги переселенцям. Після перейменування міст і областей, матеріальну допомогу зможуть отримувати тільки ті, у кого буде стоять новий штамп про прописку. Наприклад м.... ськ Бандерівська область. Таким чином, ми зможемо відстежити всіх фіктивних переселенців", - написав волонтер.


Поделиться​​ новостью:

- Янукович хочет вернуться - адвокат
- Почему Порошенко разваливает правоохранительную и судебную системы Украины — эксперт
- Гройсман сглазил: НАБУ разоблачило коррупционную газовую схему компаний жуликов из БПП Дубневичей
- Агент НАБУ: Топ-коррупционеры мне рассказывали все, в деле Пимаховой из под удара выводят близкое окружение Порошенко
- ПРО ЛЮДЕЙ И УРОДОВ
Сентябрь, 20 2016 488

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю