Цікаво так читати. Про гнусного гнуса Серю - Петро Чайка

Цікаво так читати. Про гнусного гнуса Серю - Петро Чайка

Від різних знавців корупції, спеців по корупції, політолухів. Та навіть просто від порядних людей, але у яких порядність не виходить за прописані кон'юнктурою межі. Хоча яка вже тут порядність, якщо кон'юнктура+
Раптом всі вони прозріли. Раптом всіх їх осяяло. Раптом всі вони пізнали сермяжну правду.

А, вибачте, те що цей виродок більше десяти років брехав та кліпав джинсу про Юлію Тимошенко, вони що, не помічали? Що, всі ці специ не знали, що за просто так, на протязі такого довгого часу, такого жахливого мочилова однієї людини не буває?
Більше того, всі ці специ посилалися на нього. Ось Лещенко надав інформацію, ось від Лещенка інсайдерська інформація, ось Лещенко стверджує....І хоча все це не підтверджувалося, ці акули закуліс та кулуарів не вважали за потрібне вибачитися перед своєю аудиторією за недостовірне посилання. Ні, вони мовчки продовжували розкручувати це тупе та хамовите одоробло, чіпляючи йому статуси журналіста, розслідувача, липового правдоруба.
Але чому я, чому всі юлькі знали ціну цьому продажному вискочке, а видатні політпісаки не в зуб ногою? Ну добре, можна послатися на те, що ми підтримуємо Юлію Тимошенко і тому занадто заангажовані.
Ну тут, по-перше, вже з'ясувалося, що ми були аж ніяк незаангажовані, що ми були праві в своїх твердженнях щодо замовних матеріалів Лещенка, щодо його продажності.
А по-друге, він же писав не тільки про Тимошенко(хоча 80% його опусів стосувалися саме неї), а і про інших. І ці інші були дійсно корупціонери та ворье. Але вони виходили сухими з води. Навіть кримінальні справи не відкривалися. Максимум, що було, так це дрібні повідомлення з прокуратури або міліції, що перевірка не підтвердила таких то фактів. Щодо Тимошенко навіть таких спростувань не було.
Виходить, що Серя робив подвійну роботу для своїх замовників. Перше, це повісити на Тимошенко липове звинувачення, яке ніяк не розслідувалося і не спростовувалося, а друге, на фоні "мегазлодійки" Тимошенко, відмазувати "нужних" людішек. Мовляв, дивіться, для нас, для влади, всі рівні, і про Тимошенко ми говоримо і про інших. Тільки чомусь ці інші оголошувалися потім святими та чесними, а на Тимошенко Серя вішав все нові та нові злочини, яких не було і про що знали ці раптово прозрилі політолухі, але дружненько підгавкували Сері Лещенку.
Ні, є звісно фахівці своєї справи, які не мовчали і в ті часи, і тим більше мають право і зараз підтверджувати своє чесне реноме, але таких катастрофічно мало. Велика їм подяка за це. За честь, яку вони мають, за свою гідність.
Ну а цей сброд псевдополітаналітиків викликає особисто в мене презирство та відразу. Кон'юктурщики та пристосуванці ніколи не були і не будуть моїми героями.
Щодо Сері Лещенка, то скоріше всього, Система олігархічної плутократії, вінтиком якої він є, його відмаже. Але, думаю ненадовго. З огляду на неймовірно прискорений розвиток всіх подій в Україні. Я не фаталіст.

 
Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- Янукович хочет вернуться - адвокат
- Почему Порошенко разваливает правоохранительную и судебную системы Украины — эксперт
- Гройсман сглазил: НАБУ разоблачило коррупционную газовую схему компаний жуликов из БПП Дубневичей
- Агент НАБУ: Топ-коррупционеры мне рассказывали все, в деле Пимаховой из под удара выводят близкое окружение Порошенко
- ПРО ЛЮДЕЙ И УРОДОВ
Сентябрь, 10 2016 703

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю