Штаб блокади торгівлі з терористами: ТУКА!  ХТО КОНТУЖЕНИЙ?! (ВІДЕО)

Штаб блокади торгівлі з терористами: ТУКА! ХТО КОНТУЖЕНИЙ?! (ВІДЕО)

Вчора ввечері ветерани Війни за Незалежніть, які ініціювали і створили Штаб блокади торгівлі з терористами, зажадали пояснень у Георгія Туки, який напередодні написав у своєму фейсбуці, ніби організатори блокади не є ветеранами АТО

Вчора ввечері ветерани Війни за Незалежніть, які ініціювали і створили Штаб блокади торгівлі з терористами, зажадали пояснень у Георгія Туки, який напередодні написав у своєму фейсбуці, ніби організатори блокади не є ветеранами АТО, а Валентин Лихоліт - “контужений”. Багато чого понаписував замміністр по питанням окупованих територій, та майже не дав конкретних і зрозумілих відповідей на питання хлопців.

В свою чергу, пан Тука сказав, що не збирається зупиняти контрабанду та запропонував хлопцям інший метод звільнення своїх побратимів з полону, бо вважає ініціативу по блокаді не законною. Проте, запропонував, як ми розуміємо, на його думку, досить “законний” спосіб - “виловлювати” ватажків сепаратистів у Києві. А через деякий час зізнався, що не зовсім досконало знає Конституцію України, будучи державним чиновником. Також, чиновник заявив, що добровольчі батальйони займались контрабандою. Загалом, шановний міністр проявив повну некомпетентність та необізнаність у багатьох питаннях.


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
00:45Декабрь, 29 2016 14044

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю