У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

Майбутнім президентом у Коломойського бачать екс-члена НКРЕКУ і борця із «Роттердам+»...

Юрист Ігоря Коломойського Вікторія Страхова в своєму пості в соціальній мережі Facebook запропонувала висунути в президенти екс-члена НКРЕКУ і борця за низькі тарифи на електроенергію для феросплавних заводів Коломойського Андрія Геруса.

«Проаналізуйте своїх ФБ друзів і оточення, вважаю, що найкращий кандидат в президенти - це Андрій Герус (в цей момент заридав один Ахметов). Нашим бичем завжди були тарифи і для населення і для бізнесу, Андрій у нас невтомний борець з Роттердам +, добре розбирається в енергетиці, яка стосується кожного - так що його сприймуть навіть бабусі. Плюшки - український його рідний, по-англійськи говорить вільно. І треба спробувати, галичан при владі у нас ще не було», - пише скандальний колишній корпоративний секретар Приватбанку.

Нагадаємо, фахівець з фінансів Вікторія Страхова працювала корпоративним секретарем націоналізованого Приватбанку з січня 2017 року, а до цього з березня 2016 року брала участь в процесі націоналізації банку з боку Нацради реформ. Влітку 2017 року Вікторія «злила» в мережу подробиці націоналізації банку, звинувачуючи Президента і главу НБУ Валерію Гонтареву, повідомляє «Капітал».

Експерти не раз писали, що серію публікацій Вікторії Страховий замовив колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський, що це нібито допоможе йому в міжнародних судах.

Андрій Герус з 2015 року є виконавчим директором Concorde Capital, яка влітку 2017 брала участь в приватизаційному конкурсі з продажу компанії «Західенерго». Ряд експертів висловили припущення, що «Конкорд Капітал» брав участь в аукціоні в інтересах групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Сам Андрій Герус є послідовним борцем з формулою «Роттердам +». Він не раз заявляв, що формула впливає на тариф для населення, і у вересні 2016 року подав позов до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування постанови КНРЕКУ від 03.03.2016.

Керівник НКРЕКУ Дмитро Вовк стверджує, що «Роттердам +» ніяк не пов'язана з тарифами для населення і впливає виключно на ціну електроенергії для непобутових споживачів і промисловості.

Найвища питома вага ціни електроенергії в собівартості промислової продукції спостерігається у виробництві феросплавів і досягає 50%. Монопольне становище в феросплавній галузі займає група «Приват» Ігоря Коломойського, яка контролює Запорізький і Нікопольський феросплавні заводи, а також основні постачальники сировини - Марганецький і Орджонікідзівський гірничо-збагачувальні комбінати.

Поделиться​​ новостью:


- В Ивано-Франковске Нацкорпус подрался с титушками, спецназ оттеснил их от сцены с Порошенко. ВИДЕО
- Сергій Дацюк: Вічні Майдан та Антимайдан
- Суд установил, что команда президента Порошенко распространяет брехливую информацию о Тимошенко — Власенко. ВИДЕО
- Порошенко не проходит во второй тур — «Рейтинг»
- Коротко о предвыборной кампании Рошена и его шансах на успех
- Давид и Голиаф украинских выборов
- Как Тимошенко относится к Нацкорпусу и Коболеву: главное из ее нового интервью. ВИДЕО
- В ЦИК рассказали, сколько бюллетеней готовят на выборы
- Президент Казахстана Назарбаев уходит в отставку
- Політолог: Сумніваюсь, що інший президент буде дружити з Путіним і піде на капітуляцію
- Чого слід очікувати від опозиції у разі перемоги Порошенка на виборах
- «Смотрящий» Порошенко и глава ЦИК отобедали в киевском кафе
- С банковских карточек украинцев массово воруют деньги: кто в зоне риска
- В Киеве неизвестные напали на судью
- В Украине будут повышать пенсии не менее чем на 100 грн
18:12Ноябрь, 07 2017 866

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю