У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

Майбутнім президентом у Коломойського бачать екс-члена НКРЕКУ і борця із «Роттердам+»...

Юрист Ігоря Коломойського Вікторія Страхова в своєму пості в соціальній мережі Facebook запропонувала висунути в президенти екс-члена НКРЕКУ і борця за низькі тарифи на електроенергію для феросплавних заводів Коломойського Андрія Геруса.

«Проаналізуйте своїх ФБ друзів і оточення, вважаю, що найкращий кандидат в президенти - це Андрій Герус (в цей момент заридав один Ахметов). Нашим бичем завжди були тарифи і для населення і для бізнесу, Андрій у нас невтомний борець з Роттердам +, добре розбирається в енергетиці, яка стосується кожного - так що його сприймуть навіть бабусі. Плюшки - український його рідний, по-англійськи говорить вільно. І треба спробувати, галичан при владі у нас ще не було», - пише скандальний колишній корпоративний секретар Приватбанку.

Нагадаємо, фахівець з фінансів Вікторія Страхова працювала корпоративним секретарем націоналізованого Приватбанку з січня 2017 року, а до цього з березня 2016 року брала участь в процесі націоналізації банку з боку Нацради реформ. Влітку 2017 року Вікторія «злила» в мережу подробиці націоналізації банку, звинувачуючи Президента і главу НБУ Валерію Гонтареву, повідомляє «Капітал».

Експерти не раз писали, що серію публікацій Вікторії Страховий замовив колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський, що це нібито допоможе йому в міжнародних судах.

Андрій Герус з 2015 року є виконавчим директором Concorde Capital, яка влітку 2017 брала участь в приватизаційному конкурсі з продажу компанії «Західенерго». Ряд експертів висловили припущення, що «Конкорд Капітал» брав участь в аукціоні в інтересах групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Сам Андрій Герус є послідовним борцем з формулою «Роттердам +». Він не раз заявляв, що формула впливає на тариф для населення, і у вересні 2016 року подав позов до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування постанови КНРЕКУ від 03.03.2016.

Керівник НКРЕКУ Дмитро Вовк стверджує, що «Роттердам +» ніяк не пов'язана з тарифами для населення і впливає виключно на ціну електроенергії для непобутових споживачів і промисловості.

Найвища питома вага ціни електроенергії в собівартості промислової продукції спостерігається у виробництві феросплавів і досягає 50%. Монопольне становище в феросплавній галузі займає група «Приват» Ігоря Коломойського, яка контролює Запорізький і Нікопольський феросплавні заводи, а також основні постачальники сировини - Марганецький і Орджонікідзівський гірничо-збагачувальні комбінати.

Поделиться​​ новостью:


- В УПЦ МП отреагировали на новый "церковный" закон
- Нардепа Шухевича госпитализировали из здания Верховной Рады
- Отставку главы АП Райнина не афишировали, чтобы не палить радость от Томоса — политолог
- В Windows обнаружили опасный вирус-вымогатель
- Рада ввела правила перехода религиозных общин
- Это отвратительно и мерзко. Главное последствие позорного томос-тура Порошенко
- Лиза Богуцкая: Христосу Рошеновичу Томосенко надо определиться с дресс-кодом
- СМИ узнали о планах Евросоюза отложить Brexit
- СБУ сообщила о задержании выдворенной из России журналистки Бойко. Фото
- За прошлые сутки на Донбассе пострадали 10 военных
- "Украинский выбор" выиграл суд и добился отмены моратория на публичное использование русскоязычного культурного продукта
- ЗАДЗЕРКАЛЛЯ АГОНІЗУЮЧОЇ ВЛАДИ СЛУГ НАРОДУ
- Ксения Собчак внезапно появилась в Киеве и написала название города на непонятном языке. Фото
- «Это всё, что следует знать о нашем президенте…»
- Атаки "онижедетей". Банда малолеток избивает людей в Киеве. Они еще не понимают, что их всех убьют...
18:12Ноябрь, 07 2017 827

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю