У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

У Коломойського «висунули» кандидата у президенти?

Майбутнім президентом у Коломойського бачать екс-члена НКРЕКУ і борця із «Роттердам+»...

Юрист Ігоря Коломойського Вікторія Страхова в своєму пості в соціальній мережі Facebook запропонувала висунути в президенти екс-члена НКРЕКУ і борця за низькі тарифи на електроенергію для феросплавних заводів Коломойського Андрія Геруса.

«Проаналізуйте своїх ФБ друзів і оточення, вважаю, що найкращий кандидат в президенти - це Андрій Герус (в цей момент заридав один Ахметов). Нашим бичем завжди були тарифи і для населення і для бізнесу, Андрій у нас невтомний борець з Роттердам +, добре розбирається в енергетиці, яка стосується кожного - так що його сприймуть навіть бабусі. Плюшки - український його рідний, по-англійськи говорить вільно. І треба спробувати, галичан при владі у нас ще не було», - пише скандальний колишній корпоративний секретар Приватбанку.

Нагадаємо, фахівець з фінансів Вікторія Страхова працювала корпоративним секретарем націоналізованого Приватбанку з січня 2017 року, а до цього з березня 2016 року брала участь в процесі націоналізації банку з боку Нацради реформ. Влітку 2017 року Вікторія «злила» в мережу подробиці націоналізації банку, звинувачуючи Президента і главу НБУ Валерію Гонтареву, повідомляє «Капітал».

Експерти не раз писали, що серію публікацій Вікторії Страховий замовив колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський, що це нібито допоможе йому в міжнародних судах.

Андрій Герус з 2015 року є виконавчим директором Concorde Capital, яка влітку 2017 брала участь в приватизаційному конкурсі з продажу компанії «Західенерго». Ряд експертів висловили припущення, що «Конкорд Капітал» брав участь в аукціоні в інтересах групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Сам Андрій Герус є послідовним борцем з формулою «Роттердам +». Він не раз заявляв, що формула впливає на тариф для населення, і у вересні 2016 року подав позов до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування постанови КНРЕКУ від 03.03.2016.

Керівник НКРЕКУ Дмитро Вовк стверджує, що «Роттердам +» ніяк не пов'язана з тарифами для населення і впливає виключно на ціну електроенергії для непобутових споживачів і промисловості.

Найвища питома вага ціни електроенергії в собівартості промислової продукції спостерігається у виробництві феросплавів і досягає 50%. Монопольне становище в феросплавній галузі займає група «Приват» Ігоря Коломойського, яка контролює Запорізький і Нікопольський феросплавні заводи, а також основні постачальники сировини - Марганецький і Орджонікідзівський гірничо-збагачувальні комбінати.

Поделиться​​ новостью:


- Команда перебежчиков)...она уже формируются!
- Юрий Касьянов: государство представляет из себя банду трусов, казнокрадов, и просто недоумков
- ДИЛЕММА НЕПОРОЧНОЙ САМОСТОЯТЕЛЬНОСТИ
- Михаил Чаплыга: ЭТО БИМБА, ГОСПОДА! Товарищи Порошенко и его любители многомиллионых премий Кобелев и Витренка решили ВСЕХ нас дрюкнуть на 2 (прописью: ДВА) миллиарда ЕВРО!
- МАКРОН, СУПРУН и МАСЛО...
- ОТКАТ - Быдло,после не долгих колебаний в 2014-2015, вернулось радостно в стойло, где для каждого вида баранов предусмотрены ОТДЕЛЬНЫЕ ЗАГОНЫ
- Ахметов пошел против Медведчука: это клановая война или холодный расчет подлых олигархов?
- Экс-помощника нардепа из порошенковской фракции в Верховной Раде арестовали по делу Гандзюк
- Что хорошего сделал стране Петр Порошенко? (Это я прохожу кастинг на его любимого блогера) - Богуцкая
- Юлия Тимошенко: Россия использует готовность Порошенко к закулисным торгам с агрессором
18:12Ноябрь, 07 2017 787

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю