У Львові відбувся мітинг проти геноциду українців, який проводить влада сіоністів

У Львові відбувся мітинг проти геноциду українців, який проводить влада сіоністів

Більшість українських ЗМІ не захотіли помітити, як 21 липня (День Перуна за стародавнім звичаєм предків) декілька сотень активістів зібралися на акцію з вимогою прибрати єврейську мафію з влади.

Мітингуючі тримали транспаранти "Вальцман - Порошенко, Коган - Турчинов, Кличко - Этинзон, Гройсман, Капительман - Тимошенко, Бакай - Яценюк, Тягнибок - Фротман", "Єврейське братерство розпродає Україну!", "Нам потрібна проукраїнська влада"!

Учасники акції перекрили дорогу біля будівлі ОГА. Коли до них вийшов перший замголови обладміністрації Ростислав Замлинский, йому вручили резолюцію.

У міліції повідомили, що мітинг був санкціонований. Організатори перед цим подали заявку. Ніяких порушень громадського порядку не було.

До речі, вперше за усю більш ніж 100-річну історію Всесвітньої сіоністської організації на скликаний нею всесвітній конгрес, який відбудеться в жовтні, запрошені представники єврейської громади України в якості повноправних членів організації.

У 1975 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла принципове рішення засудити сіонізм як форму расизму і расової дискримінації.

Микола Крамольник


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвілі: «Я - військовополонений»
- Диалог у телевизора: царь кондитер I-й и прокуратор
- Порошенко – первый украинский президент, который не смог взять под контроль все правоохранительные органы.
- Влада провокує соціальну напругу в суспільстві методами підвищення зарплат, – експерт
- Луценко о Майдане: Введем военное положение, пускай пока гавкают
Июль, 24 2016 456

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю