Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

У нас інвестиційний клімат пішов в глибокий мінус, а держава це ігнорує - Анна Середа

У нас інвестиційний клімат пішов в глибокий мінус, а держава це ігнорує - Анна Середа

Європейські інвестори дали дуже чітку оцінку змінам інвестиційного клімату в Україні.

Індекс інвестиційного клімату в Україні в першому півріччі 2016 року, як і раніше, перебував у негативній зоні і склав 2,88 пункту, повідомляють "безцензор.инфо" з покликанням на "Херсон online".

«Таку оцінку озвучила Європейська бізнес-асоціація, а українська держава продовжує добивати економіку нашої країни», - заявляє кандидат в народні депутати України від "Опозиційного блоку" Анна Середа.

«Європейські інвестори дали дуже чітку оцінку змінам інвестиційного клімату в Україні: 96 директорів європейських компаній в Україні підтвердили, що індекс, як і раніше перебуває, в негативній зоні», - говорить опозиціонерка.

Анна Середа також зазначає, що поліпшення відбулося в основному за рахунок стабілізації валютного курсу (про що заявили і в самій EBA).

«Опозиційний блок» неодноразово піднімав питання про рішення ключових проблем, які турбують бізнес: спрощення митних процедур, реформування судової системи, боротьба з корупцією, технічні бар'єри в торгівлі, відшкодування ПДВ, земельна реформа, валютне регулювання.

«Європейські бізнесмени позбавлені ілюзій і не покладають особливих надій на поліпшення бізнес-клімату в зв'язку з формуванням нової урядової команди. Тільки 17% сподіваються на проведення необхідних реформ урядом Гройсмана. Ми повинні повернути країні довіру іноземних підприємств, тільки так можна буде знайти додаткові фінансові джерела для розвитку України», - вважає кандидат від «Опозиційного блоку» Анна Середа.


Поделиться​​ новостью:

- Roshen наврал насчет реконструкции Театра на Подоле. Порошенко, конечно, ни при чем. Видео
- Европа и США объединились против неадекватных действий невменяемого киевского режима
- ВАЖНО! Началась бойня в АТО: есть потери
- Дурных нэма?! Порошенко надеется, что ЕС даст денег
- Юрий Касьянов: Когда нас убеждают, что ничего не будет - значит, вот-вот рванет
Июль, 04 2016 539

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю