У Порошенка вже шукають, хто спонсоруватиме «1+1» після рейдерського захоплення

У Порошенка вже шукають, хто спонсоруватиме «1+1» після рейдерського захоплення

Президенту шкода своїх грошей, тому він шукає того, хто взяв би на себе витрати на телеканал в обмін на певні преференції

Не встиг телеканал "1+1" заявити про загрозу рейдерського захоплення з боку влади, як стало відомо, що в Адміністрації президента уже почали шукати того, хто фінансуватиме канал після зміни власника, - повідомляє "БЕЗЦЕНЗОР" з посиланням на ua1.com.

За даними джерела видання, в останні тижні на Банковій вели переговори з низкою підприємців щодо фінансування "1+1", оскільки сам Порошенко не має наміру витрачати свої гроші на телеканал.

Як зазначається, президент шукає людину, котра взяла б на себе ці витрати в обмін на певні преференції по бізнесу. При цьому на Банковій кажуть, що їм важливо відібрати канал до того, поки не почався процес відбирання заставного майна у Коломойського.

"Очевидно, що коли це почнеться, Коломойський стане захищатися агресивною критикою, використовуючи свої медіа. Політика каналу різко зміниться. Порошенко цього побоюється і зараз намагається передбачити ризики", – сказало джерело видання.

Чи знайшов Порошенко людину, котра візьметься фінансувати телеканал та ще й вплутається у війну з Коломойським, наразі не відомо. Тим паче що останній теж "1+1" не з власної кишені фінансував, а за рахунок коштів вкладників "Приватбанку".

Нагадаємо, у четвер, 29 грудня, телеканал "1+1", який належить олігарху Ігорю Коломойському, заявив про загрозу рейдерського захоплення з боку влади.


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Я- народ УКРАИНЫ, а не Порошенко. Я- гражданка Украины, а не корпорации Рошен. Украина- моя страна. Порошенко- не мой президент!!!
- КАК ОСТАНОВИТЬ УНИЧТОЖЕНИЕ СТРАНЫ?
- Сцена Майдана сделала Украину омерзительной
- Михаил Подоляк: «Победители» Газпрома)...
- Юрий Касьянов: Порошенко уже "сбитый лётчик"
12:31Декабрь, 29 2016 1001

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю