У порядку денному ВРУ – закони для олігархів, а не українців

У порядку денному ВРУ – закони для олігархів, а не українців

«Жодного питання і закону, який би стосувався життя людини – немає. Більшість законопроектів, які вносяться на цей тиждень, лобістська і спрямована на збільшення обсягів корупції», – сказала Юлія Тимошенко

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що у порядку денному Верховної Ради на поточний сесійний тиждень винесено низку лобістських і корупційних законопроектів, які не покликані покращити соціально-економічне становище українців.

«Жодного питання і закону, який би стосувався життя людини – немає. Більшість законопроектів, які вносяться на цей тиждень, лобістська і спрямована на збільшення обсягів корупції», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після закінчення Погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів.

За словами політика, влада протягує через парламент низку лобістських і корупційних законопроектів. Як приклад, законопроект №1581д про житлово-комунальні послуги.

«Цим законопроектом закладають, що якщо окремо людина чи колективно в будинку освоюють альтернативні засоби отримання тепла, то вони все-рівно будуть платити не менше, аніж 90% існуючих завищених тарифів на тепло», – пояснила Лідер фракції «Батьківщина».

Другим законопроектом, за словами Юлії Тимошенко, влада фактично передає «без будь-яких правил» в оренду державні газотранспортні компанії.

«Це означає, що не просто не повертають в державу газорозподільні системи, а тепер будуть передавати державну власність олігархічним кланам», – пояснила парламентарій.

Водночас, законопроектом №3096 «лобістським чином будуть передавати у власність певній мафії, яка працює у енергетичній галузі, землі сільськогосподарського призначення».

«Мова іде про прихований продаж сільськогосподарських земель», – зауважила Юлія Тимошенко присутнім.

Лідер фракції «Батьківщина» також нагадала присутнім, що на поточному тижні Верховна Рада України планує розглянути питання про призначення членів Рахункової палати, яка «контролює всі державні фінанси, в тому числі – фінанси місцевих бюджетів і державних корпорацій», проте від цього процесу фактично відсторонили демократичну парламентську опозицію.

«Якщо влада бореться із корупцією, то логічно було б віддати демократичній і проєвропейській парламентській опозиції право сформувати Рахункову палату. Але, нажаль, будуть далі протягувати людей Порошенка на посади до Рахункової палати», – сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що таким чином Рахункову палату перетворять у недієздатний орган, який «буде працювати в загальній системі покриття корупції».

Політик також нагадала, що минулого тижня Верховна Рада розглянула низку законопроектів, які дають офшорам додаткові повноваження, можливості і силу, і таким чином в Україні «фактично продовжується офшоризація».

«Високопосадовці держави не збираються нічого міняти у стратегії. Вони планують так само управляти країною», – підсумувала Юлія Тимошенко.


Поделиться​​ новостью:

- Сергій Дацюк: АПЕЛЯЦІЇ
- Урок занимательной политологии - открытый взгляд на выборы глазами украинской молодежи (18+)
- На месте головы у страны не должно быть ни живота ни задницы! У истории конечное количество попыток
- У морской пехоты Украины уже есть своя история - реальная, а не фейковая Но свидомым реформаторами на нее плевать...
- Лиза Богуцкая: Это какое-то проклятье! Видимо, за что-то мы очень сильно отгребаем
06:28Март, 21 2017 456

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю