У столиці перейменовано Московську площу, вулицю Патриса Лумумби та проспект Возз'єднання

У столиці перейменовано Московську площу, вулицю Патриса Лумумби та проспект Возз'єднання

Для відновлення історичної топономіки столиці, відображення в ній основних подій боротьби українського народу за незалежність та вшанування пам’яті видатних діячів Київрада ухвалила 6 жовтня рішення про перейменування вулиць, площ, проспекту і провулків+

Так, вулицю Патриса Лумумби, розташовану від вулиці Анрі Барбюса до бульвару Дружби народів, перейменовано на вулицю Іоанна Павла ІІ, проспект Возз’єднання (від мосту Є. О. Патона до Дарницької площі) став проспектом Соборності, а Московська площа – Деміївською.

Більшість киян віддали свої голоси за таке перейменування під час електронних обговорень, які Департамент суспільних комунікацій забезпечив на єдиному веб-порталі територіальної громади міста у спеціальній рубриці «Е-МІСТО — «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів». Столичні мешканці також мали змогу своєчасно ознайомитись із запропонованими проектами рішень, висловити зауваження та пропозиції, оприлюднити власну редакцію проекту.

Також депутати прийняли за основу проект рішення про перейменування вулиці Павла Дибенка вОболонському районі, вулиці Кіквідзе у Печерському районі, вулиці Котовського у Шевченківському та Подільському районах, вулиці Павлика Морозова (Оболонський район, селище Водогін), вулиці Профінтернуу Голосіївському районі, вулиці Миколи Скрипника у Солом’янському районі, вулиці Петра Шелеста у Деснянському районі, провулку Бакинських Комісарів у Дніпровському районі та провулку Шаумяна у Шевченківському районі.

Після обговорення голосування за нові назви вказаних вулиць відбудеться на наступному пленарному засіданні.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Октябрь, 06 2016 413

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю