Загрузка...

У защитников Насирова явно отсутствуют признаки разумной деятельности

Иначе бы они не пытались нанести моментальный вред клиенту

Під рубрикою «Юридичний лікнеп» варто розібрати деякі помилки адвокатів Насірова. Бо з огляду на ліквідацію в Україні залишків правопорядку такі знанні не будуть зайвими ні для кого.

Як ми бачимо, нічого оригінального захисники Насірова не вигадали, а тупо копіюють адвокатський сценарій в справі Корбана – тягнуть час у ході обрання запобіжного заходу клієнту після його позасудового затрмання. Причина влаштованого ними спектаклю навколо міфічного «інфаркту» підозрюваного очевидна: позасудове затримання не може тривати понад 72 години. Тож якщо за перебігом трьох діб Насірову не буде обраний суддею запобіжний захід у вигляді арешту, його доведеться відпускати. Але роблять це адвокати, підкреслюю, тупо. Наприклад, вони вже доклали всіх зусиль для того, щоби відтягнути той момент, з якого починає спливати 72-годинний термін.

Коли до Насірова в лікарню в ніч з 2 на 3 березня прийшли НАБУїни, не треба було їм заважати складати протокол затримання та зачитувати підозру. Навпаки, треба було оформити затримання якомога раніше. Натомість адвокати роздавали інтерв’ю, що ніякого затримання немає, що Насіров затриманим не вважається, що протокол складений неправильно й т.д.

Тепер адвокати схаменулись і вже починають стверджувати протилежне – що Насіров був затриманий 2 березня о 23:00. Я не знаю, наскільки адвокати своїми діями збільшили клієнту фактичний строк затримання (протокол ще не публікувався), але можу стверджувати напевно: у захисників Насірова явно відсутні навички розумової діяльності.

Отже, висновок. Якщо вас затримують у позасудовий спосіб так звані «правоохоронці», пам’ятайте головний принцип: «раніше сядеш – раніше вийдеш». Початок перебігу строку затримання починається з того часу, який зазначений у протоколі затримання, тож намагайтесь, щоби там був вказаний максимально ранній час, торгуйтесь за хвилини, вимагайте, щоби був проставлений час не завершення складання протоколу, а початку його написання й т.д.

Ну і не зайвим буде пам’ятати, що в 99,6% випадків затримання є незаконним (у випадку з Насіровим – також). Затримувати людину можна лише на підставі ухвали слідчого судді. Позасудове затримання на 72 години, про яке ми ведемо мову зараз – це винятковий захід, передбачений у законодавства лише на випадок, якщо зловмисника зупинили на місці скоєння злочину або для інших подібних ситуацій, коли правоохоронний орган просто не встигає звернутись до суду з клопотанням про затримання. Втім, законність у цій країні вже давно нікого не цікавить, окрім кількох журналістів і правозахисників.


Поделиться​​ новостью:

- Как СБУ вербовала журналиста "Страны", который сфотографировал испанскую виллу Порошенко
- Знаменитый депутат Бурбак предложил закон об иностранных агентах, по-аналогии с Россией
- Европейский союз вступил в фазу импотенции
- Курьезный генпрокурор Луценко перед выборами делает президента Порошенко «фейковым патриотом»
- Собрался пазлик стратегии Порошенко на выборах...
- С.Семенченко: Чергова порція інформаційного л@йна від «української преси» (ПРОВЛАДНИЙ Л@ЙНОВКИД)
- Змова Порошенка та Ахметова. Гроші на вибори
- Сергій Дацюк: Деякі аспекти економічної футурології
- Надежды украинцев на перемены к лучшему после Революции достоинства не сбылись — El Pais
- Журналист-расследователь Дмитрий Гнап «извинлся» за неправду про 4 машины Демчины. Их не 4, а 12…
19:29Март, 05 2017 415

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю