Україна не повинна перетворитися на територію, яка постачає рабів усій Європі, - Балога

Україна не повинна перетворитися на територію, яка постачає рабів усій Європі, - Балога

Якщо влада не може дати українцям достойне життя у себе дома, то повинна захищати їхні права у випадку трудової еміграції в іншу країну

Якщо влада не може дати українцям достойне життя у себе дома, то повинна захищати їхні права у випадку трудової еміграції в іншу країну.

Про це написав народний депутат Віктор Балога на «Фейсбуці».

Хочу нагадати Петру Порошенку, що зовнішня політика – це не лише Мінський процес і не лише зустрічі зі світовими лідерами у затишних кабінетах. Сьогодні – це і питання сотень тисяч заробітчан, яких ця влада витиснула з країни в пошуках шматка хліба.

Їх уже настільки багато, що захист прав наших заробітчан має стати одним із найголовніших пріоритетів у зовнішній політиці. Бо якщо до сотень тисяч українців ставляться, як до рабів, а Україна не може їх захистити, то для чого взагалі потрібна така держава?

Сьогодні треба говорити з нашими сусідами не про Бандеру, а про те, що раз уже українці рятують їхню економіку, то повинні мати такі ж права і таку ж оплату праці, як і самі громадяни Польщі. Кожен випадок, коли українцю відмовляють в трудовому контракті, має бути розглянутий нашими дипломатами. На кожен випадок кидалова має бути реакція з нашого боку.

Бо якщо вже ця влада не може дати українцям достойне життя в себе вдома, то принаймні має зробити хоча б щось, щоб їм не було так гірко на чужині. Інакше це не держава, а територія, яка постачає рабів усій Європі.


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко спешно расставляет на губернаторские посты гнусных мусоров. Делиться умеют?
- ХРОНИКИ НЕДЕЛИ ОТ АНАРХИСТА
- ПОЧЕМУ ОНИ ПРАВЯТ НАМИ, А НЕ НАОБОРОТ?
- Нардеп Андрей Билецкий рассказал об отношениях с Аваковым и ситуации с Савченко (ВИДЕО)
- ХВОСТ ОТ ДРУГОЙ КОШКИ - Политикам выгодно, когда вокруг нас все сложно, но жизнь гораздо проще
10:29Февраль, 14 2017 528

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю