Україна повинна скасувати заборону на експорт лісу для отримання €600 млн від ЄС, - посол

Україна повинна скасувати заборону на експорт лісу для отримання €600 млн від ЄС, - посол

Європейський Союз очікує від України скасування заборони на експорт лісу та врегулювання з соціальної допомоги внутрішнім переселенцям для надання чергового траншу макрофінансової допомоги в 600 млн євро+

"Ми вже дали Україні перший транш у розмірі 600 млн євро і очікуємо другий транш, теж в 600 млн євро", - заявив новий глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, повідомляють "Українські реалії" з посиланням на ipress.ua.

Для цього, за його словами, Україні необхідно виконати дві умови – скасувати заборону на експорт лісу і вирішити питання, що стосується соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб.

"Є ряд умов, передбачених для надання цих коштів. Більшість з них було виконано, і залишається дві умови, які ще необхідно виконати: перше - це скасування заборони на експорт лісу, і друге – це виплата соціальної допомоги внутрішнім переселенцям", - сказав посол.

За словами Мінгареллі, на сьогоднішній день проходять обговорення з українською владою цих питань.

"Ми всі сподіваємося, що з'явиться можливість надати цей транш Україні в найближчому майбутньому. Я не можу поки назвати конкретні терміни", - сказав він.

Нагадаємо, Світовий банк 18 жовтня планує розглянути питання надання Україні кредитних гарантій на 500 млн доларів для фінансування імпорту газу "Нафтогазом України".


Поделиться​​ новостью:

- Триумф рабовладения в Украине
- Правда прорвалась в прямой эфир: Плевать он хотел на войну! Вот что важно для Порошенко (ВИДЕО)
- Фильм об Украине и Саакашвили покоряет мир! Вся правда, которую не покажут по каналах Левочкина, Пичнука, Порошенко и Ахметова (ВИДЕО)
- Петя зря надеется, что суд над Януковичем не станет ящиком Пандоры для него самого — Deutsche Welle
- Тимошенко лидирует в электоральном рейтинге и выиграла бы второй тур у Порошенко – соцопрос
Октябрь, 10 2016 389

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю