Українська "еліта" - ментальність шпани

Українська "еліта" - ментальність шпани

Робити "справи" за межею закону все ще залишається нормою.

 

 

Ще далекого 1998 року Іван Дзюба у своїй роботі «Інтернаціоналізм чи русифікація» написав: «Малограмотні «круті» діють сьогодні не тільки в торговельно-фінансових оборудках, рекеті та міських «товчках». Пробиваються вони і в делікатніші сфери – політичних тусовок та «інтелектуальних» новацій».

Нажаль протягом двадцяти років з того часу бандюки та бариги 90-х, давним-давно змінили свої малинові піджаки на дорогі та вишукані костюми, навчилися політично правильних «для тєкущєго момєнта» фраз та надійно закріпилися в цих делікатних сферах, потіснивши, а часом й витіснивши звідти людей які мали би там перебувати по праву. Не змінним у них залишилася лише та ментальність шпани у способі заробляння грошей яку життя привило їм у буремні 90-ті.

Була надія, що багато з них у намаганні набути, «європейського» у їхньому розумінні, престижу якось переросте цю ментальність та нажаль практика нашого буття показує, що цього, за рідким виключенням, майже не сталося. Для більшості з них робити справи за межею закону все ще залишається нормою.

Нажаль, навіть не дивлячись на дві наші Революції, вони й досі залишаються в нашому політичному полі. Електорат старшого віку який вигартований, ще старими радянськими мемами: «Не вкрадеш - не проживеш» та «Щоб ти жив на одну зарплату» та який на відміну від інших сегментів електорального пирога регулярно ходить на вибори, з циклу в цикл приводить кримінальців 90-х до депутатських крісел рад усього спектру.

Дію цих людей хоч і з натяжкою, але все ж таки можна правильно собі пояснити. Але як собі пояснити, що дуже велика кількість молодих людей з гарною освітою (часом і закордонною) та претензією на майбутнє входження до політичного поля, йде в услужіння до таких політиків? Чи розуміють вони кому збираються допомогати та яких стандартів вони хочуть навчитися у таких людей?

Питання звичайно риторичне…

джерело -Віктор МіщишинВіктор МіщишинВіктор Міщишин
 

Поделиться​​ новостью:


- Відстояти вибір: підкуп і маніпуляції на виборах
- Культивируемая властью адская система пожирания друг друга не даст этой стране никакого развития
- "У нас свій шлях" - будет наш поместный, гибридный Укропол (УКРАИНА И ПРЕСЛОВУТЫЙ ИНТЕРПОЛ)
- "ПАТРИОТЫ" ЛЕВОЧКИН И БОЙКО - политтехнолог
- Тайны Майдана - пять лет спустя. 21 главный вопрос
- ВИЗУАЛИЗАЦИЯ РЕФОРМ - была бы веселуха...)
- Станислав Речинский: Бойко и Левочкину теперь остается только в БПП вступить - и это будет честно
- КТО ГОТОВ ПОЛОЖИТЬ УКРАИНУ ПОД РОССИЮ?
- Шах и мат) Ахметов ломает "сладкую конструкцию"
- ХОЛОДОМОР-2019 (начало)
11:44Январь, 17 2018 698

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю