Українська "еліта" - ментальність шпани

Українська "еліта" - ментальність шпани

Робити "справи" за межею закону все ще залишається нормою.

 

 

Ще далекого 1998 року Іван Дзюба у своїй роботі «Інтернаціоналізм чи русифікація» написав: «Малограмотні «круті» діють сьогодні не тільки в торговельно-фінансових оборудках, рекеті та міських «товчках». Пробиваються вони і в делікатніші сфери – політичних тусовок та «інтелектуальних» новацій».

Нажаль протягом двадцяти років з того часу бандюки та бариги 90-х, давним-давно змінили свої малинові піджаки на дорогі та вишукані костюми, навчилися політично правильних «для тєкущєго момєнта» фраз та надійно закріпилися в цих делікатних сферах, потіснивши, а часом й витіснивши звідти людей які мали би там перебувати по праву. Не змінним у них залишилася лише та ментальність шпани у способі заробляння грошей яку життя привило їм у буремні 90-ті.

Була надія, що багато з них у намаганні набути, «європейського» у їхньому розумінні, престижу якось переросте цю ментальність та нажаль практика нашого буття показує, що цього, за рідким виключенням, майже не сталося. Для більшості з них робити справи за межею закону все ще залишається нормою.

Нажаль, навіть не дивлячись на дві наші Революції, вони й досі залишаються в нашому політичному полі. Електорат старшого віку який вигартований, ще старими радянськими мемами: «Не вкрадеш - не проживеш» та «Щоб ти жив на одну зарплату» та який на відміну від інших сегментів електорального пирога регулярно ходить на вибори, з циклу в цикл приводить кримінальців 90-х до депутатських крісел рад усього спектру.

Дію цих людей хоч і з натяжкою, але все ж таки можна правильно собі пояснити. Але як собі пояснити, що дуже велика кількість молодих людей з гарною освітою (часом і закордонною) та претензією на майбутнє входження до політичного поля, йде в услужіння до таких політиків? Чи розуміють вони кому збираються допомогати та яких стандартів вони хочуть навчитися у таких людей?

Питання звичайно риторичне…

джерело -Віктор МіщишинВіктор МіщишинВіктор Міщишин
 

Поделиться​​ новостью:


- Водительские права в Украине предложили выдавать без прохождения курсов
- Цезарепапизм Порошенко - это диагноз)
- Опубликован алгоритм перехода церковных общин
- Строительство платных дорог в Украине отсрочили на год
- СБИТЬ ЮЛИЮ ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ! Холуятник на Банковой прикупил и выдвигает в президенты - нардепа из НФ - Тимошенко Юрия Владимировича. Ну не мерзость?
- Нарушая запреты. Какие российские сериалы все равно смотрят украинцы
- Александр Болюх: А МОЛЧАЛИВЫМ ЛОХАМ - НИЩЕТА, ТАРИФЫ, ТОМОС И БЕСКОНЕЧНОЕ АТО!
- Визит Собчак в Киев вызвал ажиотаж
- Выборы и торговая война. Угрозы для Украины в 2019
- Укроборонпром назвал ТОП разработок года
- Порошенко заявит о выдвижении в президенты 2 февраля, - СМИ
- Facebook удалил российские аккаунты, писавшие об Украине
- Нацбанк назвал причины низкой позиции гривны в индексе Биг-Мака
- Ахметов, Кернес, Труханов и остальной холуятник спешно подчищают хвосты — нардеп Лещенко
- В УПЦ МП отреагировали на новый "церковный" закон
11:44Январь, 17 2018 748

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю