Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Українці більше не готові терпіти зубожіння заради реформ - опитування

Українці більше не готові терпіти зубожіння заради реформ - опитування

Понад половина респондентів твердять, що з них уже досить.

Зміни в країні тягнуть за собою зниження рівня життя, а відповідно – матеріальні труднощі. Чи готові українці їх перетерпіти? Відповіді надають "безцензор.инфо" з покликанням на "ТСН".
 
Майже 1,5 тисяч опитаних свої голоси розподілили так. Найбільше, майже 29% українців, не задоволені своїми статками зараз і далі терпіти не готові. 26% людей не вірять в успіх реформ, тому теж відмовляються терпіти.
 
19% респондентів до матеріальних труднощів готові, але за умови, що до влади прийдуть політики, яким вони довіряють. Терпіти, але не більше року, згодні 14%. А 11% готові до всього, якщо це приведе до успіху країни.
 
Тим часом Міністерство економічного розвитку оприлюднило макроекономічний прогноз розвитку економіки України на 2017 рік. Зростання ВВП за найкращим прогнозом збільшиться на 3% (номінальний обсяг ВВП - 2584,9 млрд грн). Негативний сценарій полягатиме, на думку урядовців, у зростанні на 1,5% (номінальний обсяг ВВП - 2574,3 млрд грн). 


Поделиться​​ новостью:

- Олександр Ружанський: І Я ПРО ДОЧКУ КОРНЕТА
- Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати
- "Кошмарик" - сказка для взрослых
- Про це вам не скажуть ТВ канали олігархів
- Общество всеобщей нетерпимости. А почему мы должны что-то фильтровать? Вы хотите цензуры?
Июль, 06 2016 574

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю