Українці вже вигнали одного президента-крадія – нардеп

Українці вже вигнали одного президента-крадія – нардеп

Намагаючись придушити антикорупційні настрої, президент Петро Порошенко припускається історичної помилки.

Суспільство, що вже вигнало одного президента-крадія, тепер посилить тиск із вимогою чесної влади. Про це повідомив нардеп  Сергій Лещенко.

 

За словами Лещенка, який, зазначимо, сам потрапив до парламенту за квотою «БПП», Порошенко звик робити брудну роботу чужими руками. Так, Найджела Брауна, анґажованого Банковою на роль аудитора НАБУ, він проштовхував за квотою парламенту.

 

«Щоб загнати у стійло громадські організації, ручна більшість проголосувала в Раді за закон про декларації антикорупціонерів. Те, що відбувається останнім часом, доповнює картину всього року. У ній СБУ, Генпрокуратура і НАЗК перетворилися на «трійку» політичної вендети, а продажні суди виписують індульгенції різним одіозним діячам на кшталт Юрія Іванющенка. В країні йде повзучий реванш корупціонерів, і тільки одна людина робить вигляд, що це її не стосується», – стверджує нардеп.

 

Він підкреслив, що спроба Порошенка залишитися в режимі «я весь у білому» виглядає безглуздо, оскільки саме на ньому лежить відповідальність за боротьбу з корупцією в очах населення.

 

Тим не менше, замість того, щоб очолити цей хрестовий похід, Банкова шукає способи зламати хребет єдиному антикорупційному органу. Порошенко, перебуваючи в ролі «випадкового президента», який у потрібний час опинився в потрібному місці, досі так і не вирішив конфлікт інтересів: він бізнесмен чи державний діяч?

«Снаряди розслідувань, які проводить антикорупційне бюро, вибухають все ближче до Банкової. Не встигли в

 

Адміністрації президента відійти від арешту Насірова, як очікується новий накат – у Спеціалізованій прокуратурі лежить на узгодженні підозра Миколі Мартиненку, цінного товариша і для Порошенка, і для Яценюка, товариша, який одержував відкати на свій швейцарський рахунок за контрактами Енергоатому», – зазначив парламентар.

 

«Усе більше країн потрапляють у світові новини як зразок того, що антикорупційні викриття змінюють політичний ландшафт, Бразилія, Індонезія, Туніс, Руанда. Соціальні мережі зробили цей світ прозорим, а обмін інформацією – стрімким. Це і є головна броня антикорупціонерів. Їхній голос чути навіть у напівзакритих країнах, що доводить приклад Олексія Навального. Тому Петро Порошенко, намагаючись приборкати антикорупційні настрої, припускається історичної помилки. Наше суспільство, яке вже вигнало одного президента-крадія, лише посилить тиск з вимогою чесної влади. А значить, неминуче переможе», – підсумував депутат.

Поделиться​​ новостью:


- Проблема не в том, что делать, а кому делать...
- Белорусская православная церковь (БПЦ) присоединилась к разрыву РПЦ с Константинополем
- "Поставки не прекращались с 2014 года". Как конфеты Roshen попадают в оккупированнвй Крым
- Подарок президенту. Как власти накануне выборов экономят на своей рекламе и "топят" чужую
- Украинский олигархический инфантилизм... или занимательная политическая анатомия Украины
- Счастливым быть гораздо проще, чем кажется
- СРОЧНО ! РПЦ полностью разорвала связи с Константинополем. Текст заявления Синода РПЦ
- Декоммунизируем теплоснабжение и будет нам щастя!
- Взбесившийся холуятник Порошенко
- Израиль не выдаст-ФБР не съест. Коломойский после запроса из ФБР переехал жить из Женевы в Израиль
06:36Апрель, 04 2017 630

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю