поддержать  -  

Загрузка...

"Укрпошта" випустила конверти із закликом підтримати льотчицю Надію Савченко

"Укрпошта" випустила конверти із закликом підтримати льотчицю Надію Савченко

Незабаром у відділеннях «Укрпошти» з’являться такі ж за дизайном конверти із зображеннями кримських активістів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.Українське державне підприємство поштового зв'язку (УДППЗ) «Укрпошта» випустило художні немарковані конверти із закликом підтримати українську льотчицю, Героя України Надію Савченко, яку незаконно, за сфабрикованими обвинуваченнями судять у Росії.

Українське державне підприємство поштового зв'язку (УДППЗ) «Укрпошта» випустило художні немарковані конверти із закликом підтримати українську льотчицю, Героя України Надію Савченко, яку незаконно, за сфабрикованими обвинуваченнями судять у Росії.

Про це повідомили у прес-службі УДППЗ «Укрпошта».

Конверти випустили за ініціативи сестри Надії Савченко, Віри.Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1181699-freedom-to-nadiia-savchenko-ukrposhta-vipustila-konverti-iz-zaklikom-pidtrimati-lotchitsyu.html

На лицьовому боці конверта – чорно-біле фото Надії, обрамлене смугою українського прапора, із закликом «Свободу Надії Савченко!/Freedom to Nadiіa Savchenko!». Гасло подане двома мовами, для того, щоб привернути увагу всього світу до проблеми незаконного утримання українки під арештом в Російській Федерації. На звороті конверта подана інформація про льотчицю.

Незабаром у відділеннях «Укрпошти» з’являться такі ж за дизайном конверти із зображеннями кримських активістів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

У реалізації проекту взяли участь правозахисні організації «Центр громадянських свобод», ГО Центр «Соціальна дія» та кореспондент Радіо Свобода Антон Наумлюк, який є автором фотографії Кольченка та Сенцова, зображених на одному конверті.

Раніше «Укрпошта» випустила марку із зображеннями Савченко.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1181699-freedom-to-nadiia-savchenko-ukrposhta-vipustila-konverti-iz-zaklikom-pidtrimati-lotchitsyu.html

 


Поделиться​​ новостью:

 

- Лиза Богуцкая: Стопудово Гаранту в США и в Европе намекнули на перевыборы
- Про що говорили Трамп і Порошенко. Стенограма
- Специальная свобода - исключительно для своих
- Похоже, журналистской солидарности в Украине уже нет. А ведь уже понятно, к чему приведет прессинг неугодных СМИ
- Задержанием Гужвы челядь хочет потешить Пэтра
Ноябрь, 12 2015 193

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю