Загрузка...

"Укрпошта" випустила конверти із закликом підтримати льотчицю Надію Савченко

"Укрпошта" випустила конверти із закликом підтримати льотчицю Надію Савченко

Незабаром у відділеннях «Укрпошти» з’являться такі ж за дизайном конверти із зображеннями кримських активістів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.Українське державне підприємство поштового зв'язку (УДППЗ) «Укрпошта» випустило художні немарковані конверти із закликом підтримати українську льотчицю, Героя України Надію Савченко, яку незаконно, за сфабрикованими обвинуваченнями судять у Росії.

Українське державне підприємство поштового зв'язку (УДППЗ) «Укрпошта» випустило художні немарковані конверти із закликом підтримати українську льотчицю, Героя України Надію Савченко, яку незаконно, за сфабрикованими обвинуваченнями судять у Росії.

Про це повідомили у прес-службі УДППЗ «Укрпошта».

Конверти випустили за ініціативи сестри Надії Савченко, Віри.Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1181699-freedom-to-nadiia-savchenko-ukrposhta-vipustila-konverti-iz-zaklikom-pidtrimati-lotchitsyu.html

На лицьовому боці конверта – чорно-біле фото Надії, обрамлене смугою українського прапора, із закликом «Свободу Надії Савченко!/Freedom to Nadiіa Savchenko!». Гасло подане двома мовами, для того, щоб привернути увагу всього світу до проблеми незаконного утримання українки під арештом в Російській Федерації. На звороті конверта подана інформація про льотчицю.

Незабаром у відділеннях «Укрпошти» з’являться такі ж за дизайном конверти із зображеннями кримських активістів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

У реалізації проекту взяли участь правозахисні організації «Центр громадянських свобод», ГО Центр «Соціальна дія» та кореспондент Радіо Свобода Антон Наумлюк, який є автором фотографії Кольченка та Сенцова, зображених на одному конверті.

Раніше «Укрпошта» випустила марку із зображеннями Савченко.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1181699-freedom-to-nadiia-savchenko-ukrposhta-vipustila-konverti-iz-zaklikom-pidtrimati-lotchitsyu.html

 


Поделиться​​ новостью:

 

- Наливайченко: мы передали в США информацию о связях Суркова со штабом Порошенко во время предвыборной кампании в Украине
- ПО ОБЕ СТОРОНЫ ПАРАДА
- У Луценко заявили о задержании на взятке генерала полиции Будника
- За супер дорогой сжиженный газ украинцы должны благодарить СБУ и лично Порошенко — нардепы
- Порошенко лично открывает Нью-Васюки по всей стране — Богуцкая
Ноябрь, 12 2015 232

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю