Уряд ліквідував Державну службу інтелектуальної власності

Державну службу інтелектуальної власності у 2010 році створив Янукович під час своєї "адміністративної реформи"

Кабінет міністрів України своєю постановою ліквідував Державну службу інтелектуальної власності (ДСІВ) та передав її функції до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, постановою також передбачена передача державного підприємства "Укрпатент", державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав" та державного підприємства "Інтелзахист" зі сфери управління ДСІВ до Мінекономрозвитку. "Прийняття постанови дасть можливість оптимізувати структуру державного управління сферою інтелектуальної власності, спростити управління сукупністю її підрозділів, зробити її більш гнучкою, оперативною, дієвою, запровадити ефективне управління державними підприємствами та організаціями сфери інтелектуальної власності", - стверджує міністр економіки і торгівлі Степан Кубів.

Нагадаємо, що Державна служба інтелектуальної власності була створена під час проведення адміністративної реформи в грудні 2010 року.


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Август, 24 2016 423

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю