Увага! Уряд вніс до Верховної Ради законопроект про скасування заборони на експорт лісу-кругляка. Так яка влада злочинніша?

Увага! Уряд вніс до Верховної Ради законопроект про скасування заборони на експорт лісу-кругляка. Так яка влада злочинніша?

Євросоюз вирішив надати Україні другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро, оскільки уряд вніс до Верховної Ради законопроект про скасування заборони на експорт лісу-кругляка

Євросоюз вирішив надати Україні другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро, оскільки уряд вніс до Верховної Ради законопроект про скасування заборони на експорт лісу-кругляка.

Про це повідомив Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер за результатами зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у п’ятницю у Брюсселі.

«У зв’язку з тим, що уряд України подав до парламенту законопроект щодо заборони експорту деревини (про скасування заборони на експорт лісу-кругляка – ред.), ми вирішили виділити 600 млн євро, які очікує Україна. Це буде зроблено упродовж наступних кількох тижнів», — заявив президент Єврокомісії.

Він наголосив, що українці, упроваджуючи амбітні реформи, повинні отримувати переваги від ЄС.

У свою чергу Гройсман зауважив, що транш від ЄС позитивно вплине на макрофінансову стабільність в Україні.

«Пан президент Єврокомісії ухвалив рішення про те, щоб виділити Україні в найближчі декілька тижнів макрофінансову підтримку у розмірі 600 млн євро, а це понад 18 млрд грн. Для нас це надзвичайно відчутна підтримка в таких непростих умовах», — сказав Гройсман.


Поделиться​​ новостью:

- Александр Кочетков: АРМЕНИЯ И РОССИЯ
- Свою победу может добыть только сам народ, осознав, наконец, что он власть!
- Семен Семенченко: Основний "зовнішній" висновок з подій в Вірменії - організоване громадянське суспільство сильніше ніж олігархія і бюрократія
- Михаил Подоляк: Почему любая инициатива у нас обязательно заканчивается оглушительным фиаско?
- Украинцев массово лишают субсидий: проверяют траты по карте и опрашивают соседей
11:19Февраль, 11 2017 12449

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю