В чём разница между 40-м президентом США Рональдом Рейганом, и 5-м президентом Украины Петром Порошенко?..

В чём разница между 40-м президентом США Рональдом Рейганом, и 5-м президентом Украины Петром Порошенко?..

В чём разница между 40-м президентом США Рональдом Рейганом, и 5-м президентом Украины Петром Порошенко?.. В том, что Пётр Алексеевич никогда не скажет искренне и убеждённо эти слова:

"Є тільки один шлях до миру прямо зараз - здатися. Є тільки один вибір - між боротьбою та капітуляцією".

В чём разница между сильной нацией гордых, свободных людей, и нацией рабов, живущих за похлёбку?.. - Рабы ни за что не станут умирать, потому что им не о чем жалеть. И снова Рейган:

"...Ви і я не віримо в те, що життя - настільки цінне і світ настільки солодкий, щоб їх купувати ціною рабських ланцюгів. Якщо в житті немає нічого такого, заради чого варто померти - давайте запитаємо себе: де ж витоки нашого нинішнього протистояння? Невже вони - лише в конфлікті з сьогоднішнім ворогом?

Можливо, Мойсей мав сказати синам Ізраїлю, щоб вони залишилися в рабстві у фараонів? Можливо, Христос мав відмовитися нести свій хрест? Можливо, патріоти біля Конкордського мосту (мосту Згоди) мали скласти свою зброю і відмовитися зробити постріл, який «прогримів на весь світ»?

Ті, хто пожертвував своїм життям тоді – не були дурнями. І ті, хто віддав свої життя, зупиняючи навалу нацистів, зробили це не даремно. В чому ж, в такому разі, пролягає шлях до миру? Ви знаєте, насправді, це - зовсім не складне запитання.

Ви і я наважуємося сказати нашим ворогам: "Є така ціна, яку ми вам не станемо платити". "Є межа, яку ми вам не дозволимо перетнути».

 

 

Юрий Касьянов 


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
01:39Январь, 17 2017 610

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю