В Києві затримали банду нападників на гральні заклади: Серед затриманих - помічник нардепа Мосійчука та учні ліцею імені Богуна (фото)

В Києві затримали банду нападників на гральні заклади: Серед затриманих - помічник нардепа Мосійчука та учні ліцею імені Богуна (фото)

Помічник нардепа Олександр Вахній для боротьби з незаконними гральними закладами вибрав не менш незаконний спосіб, та ще й втягнув у свою діяльність неповнолітніх

Увечері 5 січня в Дніпровському районі Києва співробітники поліції затримали банду, яка неодноразово нападала на нелегальні гральні заклади столиці. Про це повідомляє паблік Київ Оперативний в Фейсбуці, передає "Безцензор" з посиланням на "Патріотів України".

При цьому серед затриманих був Олександр Вахній, помічник депутата Ігоря Мосійчука, а також учні київського військового ліцею Міноборони ім. Івана Богуна.

Мосійчук в коментарях до посту повідомив, що Вахній займається боротьбою з нелегальними ігровими закладам. При цьому нардеп запевнив, що не знав, що його помічник нападав на такі майданчики.


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Какая-то дикая дискуссия разгорелась в обществе. По крайней мере в СМИ
- 16 лет назад Луценко сдал активистов акции «Украина без Кучмы», получивших по 3-5 лет зоны — источник
- ЧАСТЬ 1 И 2. ЧТО ДЕЛАТЬ?
- ТЕЛЕГРАФНО О РЕЗОНАНСНОМ - ОТСТАВКА ЛУЦЕНКО И ЭКСТРАДИЦИЯ СААКАШВИЛИ. БУДУЩЕЕ ВЛАСТИ
- Протекционизм или схема. Что из себя представляет законопроект "Покупай украинское", вокруг которого сейчас ломаются копья
18:36Январь, 09 2017 1466

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю