поддержать  -  

Загрузка...

В Києві затримали банду нападників на гральні заклади: Серед затриманих - помічник нардепа Мосійчука та учні ліцею імені Богуна (фото)

В Києві затримали банду нападників на гральні заклади: Серед затриманих - помічник нардепа Мосійчука та учні ліцею імені Богуна (фото)

Помічник нардепа Олександр Вахній для боротьби з незаконними гральними закладами вибрав не менш незаконний спосіб, та ще й втягнув у свою діяльність неповнолітніх

Увечері 5 січня в Дніпровському районі Києва співробітники поліції затримали банду, яка неодноразово нападала на нелегальні гральні заклади столиці. Про це повідомляє паблік Київ Оперативний в Фейсбуці, передає "Безцензор" з посиланням на "Патріотів України".

При цьому серед затриманих був Олександр Вахній, помічник депутата Ігоря Мосійчука, а також учні київського військового ліцею Міноборони ім. Івана Богуна.

Мосійчук в коментарях до посту повідомив, що Вахній займається боротьбою з нелегальними ігровими закладам. При цьому нардеп запевнив, що не знав, що його помічник нападав на такі майданчики.


Поделиться​​ новостью:

 

- Один простой способ быстро закончить неудобный разговор
- Пенсия депутата и судьи от 15 000 до 226 000 гривен. Врач и учитель в среднем 2000 грн
- Керівник Одеського морського торгового порту став доларовим мільйонером
- Литовское нашествие. Откуда в Украине появилось огромное количество авто с иностранными номерами и почему они так дешево стоят
- Зраду в США мы учуяли сразу, а зраду у себя терпим уже три года
18:36Январь, 09 2017 1327

Loading...

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю