В "Райських паперах" опинились друг Януковича і екс-віце-прем'єр від радикальної партії Ляшка

В "Райських паперах" опинились друг Януковича і екс-віце-прем'єр від радикальної партії Ляшка

Екс-нардеп від Партії регіонів, друг екс-президента Віктора Януковича, Антон Пригодський та колишній віце-прем'єр від Радикальної партії Валерій Вощевський стали фігурантами журналістського розслідування офшорних рахунків під назвою "Райські папери".

Про це свідчить інформація з сайту розслідування.

"Пригодський значиться як єдиний акціонер TUC Ltd. - компанії, зареєстрованій на Мальті в 2013 році, основною діяльністю якої є "здійснення судноплавної діяльності", включаючи придбання суден", - йдеться у повідомленні.

В розслідуванні вказується, що станом на 31 грудня 2014 року, активи компанії оцінювалися приблизно в $6,6 млн і складалися з будівництва суден.

Також повідомляється, що втрати склали близько $25,1 тис., що дозволило йому не платити податки на прибуток у 2014 році. Файл також показує, що TUC в липні 2015 року погодився орендувати моторну яхту Santa Maria T, побудовану в Нідерландах, без імені користувача.

За даними реєстру Мальти в грудні 2015 року, Пригодський став акціонером компанії Ala Int. Ltd., яка була заснована у 2011 році і займається кількома напрямками бізнесу, включаючи сільське господарство, управління майном та придбання прав інтелектуальної власності.

У розслідуванні зазначається, що Вощевський значиться в реєстрі компаній Мальти як один з двох акціонерів і директорів Marfa Holding Ltd. разом із громадянином Мальтійської Республіки Марвичем Боргом. Компанія була зареєстрована на Мальті 10 грудня 2013 року, у Вощевського - 1080 акцій, у Борга - 120.

Вказується, що компанія стала в "розпуску" в Мальтійському реєстрі компаній у жовтні 2017 року".

Як відомо, навесні 2017 року учасники Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів та Центру розслідування корупції і організованої злочинності OCCRP, які торік оприлюднили проект "Панама Пейперз", отримали доступ до нових документів.

Нове журналістське розслідування назвали "Передайз Пейперз" або "Документи з райських островів".

Журналісти проаналізували дані про власників офшорних компаній з двох десятків юрисдикцій, які розташовані переважно на невеликих екзотичних островах.

 

Поделиться​​ новостью:


- ТРИ ПРОПАГАНДОНА НА СЛУЖБЕ У САТАНИСТА
- Відстояти вибір: підкуп і маніпуляції на виборах
- Культивируемая властью адская система пожирания друг друга не даст этой стране никакого развития
- "У нас свій шлях" - будет наш поместный, гибридный Укропол (УКРАИНА И ПРЕСЛОВУТЫЙ ИНТЕРПОЛ)
- "ПАТРИОТЫ" ЛЕВОЧКИН И БОЙКО - политтехнолог
- Тайны Майдана - пять лет спустя. 21 главный вопрос
- ВИЗУАЛИЗАЦИЯ РЕФОРМ - была бы веселуха...)
- Станислав Речинский: Бойко и Левочкину теперь остается только в БПП вступить - и это будет честно
- КТО ГОТОВ ПОЛОЖИТЬ УКРАИНУ ПОД РОССИЮ?
- Шах и мат) Ахметов ломает "сладкую конструкцию"
13:35Ноябрь, 06 2017 616

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю