В Україні заборонили трансляцію дев'яти російських телеканалів

Під заборону потрапили телеканали "Улыбка ребенка", "Охота и рыбалка" та інші.

Рішення заборонити трансляцію дев'яти російських телеканалів одностайно прийняли члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє ipress.ua.
 
Нацрада виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, російські телеканали "Улыбка ребенка", "Психология 21", "Охота и рыбалка", "Православная телекомпания "Союз", Amazing Life, Look TV, "Мини Муви", "Настоящее Смешное Телевидение" і Footschool TV.
 
Як заявив голова Нацради Юрій Артеменко, дані телеканали транслювали рекламу, яка не адаптована до вимог українського законодавства, що і стало основною причиною рішення регулятора, йдеться на сайті НРТР.
 
Нагадаємо, що зараз в Україні заборонені російські телеканали: "Первый канал. Всемирная сеть", "РТР-планета", "НТВ-мир", "Россия-24", "TVCI", "Россия-1", НТВ, ТНТ, "Петербург-5", "Звезда", "РЕН-ТВ", "РБК-ТВ", Life News, Russia Today, "История", "Русский иллюзион", "Дом кино" і "Оружие".
 
11 лютого Національна рада виключила з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, 15 російських телеканалів.
 
Нещодавно, співробітники СБУ і представники Нацради з питань телебачення і радіомовлення заблокували ретрансляцію 20 заборонених російських телеканалів в Іршанську Житомирської області.


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 08 2016 363

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю