В Україні заборонять скорочувати робочі місця

В Україні заборонять скорочувати робочі місця

Спеціальні міжвідомчі робочі групи будуть слідкувати за тим, аби роботодавці чітко виконували закони України: українці мають отримувати заробітну плату вчасно та не менше мінімальної – 3200 гривень щомісячно

Спеціальні міжвідомчі робочі групи будуть слідкувати за тим, аби роботодавці чітко виконували закони України: українці мають отримувати заробітну плату вчасно та не менше мінімальної – 3200 гривень щомісячно.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів заступник прем’єр-міністра України Павло Розенко.

«Головним завданням міжвідомчих робочих груп буде не допустити скорочення робочих місць в кожній окремій області. Крім того вони будуть слідкувати за тим, щоб роботодавці не переводили на неповний робочий день своїх працівників та не займалися «вирівнюванням зарплат», - зазначив він. В той самий час Розенко наголосив, що ці групи будуть безпосередньо мати діалоги з представниками бізнесу для визначення ситуації. 

«Підприємці та бізнесмени мають розуміти, що сплачуючи податки вони вносять свій вклад у розвиток України і у власне пенсійне майбутнє», - зауважив політик. Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів створив спеціальний контактний центр для того, щоб будь-який громадянин України міг звернутися туди та повідомити про порушення трудових прав. Голова уряду Володимир Гройсман пообіцяв, що влада буде реагувати на такі повідомленні швидко та суворо. 


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Исход в Армении решила армия
- КОЛЯХОРОШИЙПАРЕНЬ. Партія "Рух нових сил" Саакашвілі закликає на мітинг за відставку Порошенка
- Дмитрий Спивак: ОНА - ФЕЕРИЧЕСКАЯ... А ее советы бесценны и мудры. "Откровения от Ульяны"
- Серж Саргсян подал в отставку с поста премьер-министра Армении. Заявление
- Порошенко подталкивают к отказу от второго срока. Основной удар против него придется на осень
19:27Январь, 13 2017 14986

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю