Валентин Бушанський: Я ВІРЮ СААКАШВІЛІ

Валентин Бушанський: Я ВІРЮ СААКАШВІЛІ

Нам кажуть, все має бути за законом. Я не проти. Але закон має бути один для всіх. В іншому ж випадку, коли панує принцип: друзям все, ворогам – закон, – то те, що іменується «законом», перетворюється на виключно репресивний засіб за для пригноблення власного народу

Нам кажуть, все має бути за законом. Я не проти. Але закон має бути один для всіх. В іншому ж випадку, коли панує принцип: друзям все, ворогам – закон, – то те, що іменується «законом», перетворюється на репресивний засіб. У 33-му році за законом «про три колоски» відправляли на Колиму; за законом євреїв, циган і військовополонених відправляли в газові камери; за законом хронічно хворих піддавали евтаназії. Це теж були закони. То як, поговоримо про верховенство закону? 

І коли я чую, що Михаїл Саакашвілі має виявляти лояльність до закону, то мене розбирає сміх. Так, Міхо має дістати скрипочу й, виграючи щось бадьоре, одразу піти в Бабин Яр. Бо все має бути за законом. 
Саакашвілі дивом врятувався від смерті. Він ніколи не вийшов би на свободу, якби автобус, до якого його запроторили, добрався б до СБУ. Його протримали б добу й екстрадували до Грузії, а там на нього чекала б розправа. І ті, котрі лементують про верховенство закону, про це знають. Дуже добре знають. Вони жадають смерті Міхо. Той їм, мов скалка в печінці. І тому, впадаючи в транс, цинічно повторюють мантри про закон і правосуддя. Суд розбереться! 
Да здравствует наш самый справедливый суд!
У Верховній Раді знов показували кіно. Так, народні депутати від БПП і «Народного фронту» – найкращі експерти з аналізу аудіо та відео доказів. І я вже не кажу про суто процесуальні питання, які викликають ці, так би мовити, «докази»: про методи, за допомогою яких вони були отримані, та про очевидні підозри в фальсифікації представленого «кіна». Мова про інше. Про те, що, з погляду політології, це чиста ПОСТАНОВОЧНА ПОДІЯ, покликана не аргументувати політичну позицію, а маніпулювати громадською думкою. Це чиста МАНІПУЛЯЦІЯ, але не думкою народних депутатів, а громадською думкою. 
Але, перш ніж розвісити вуха й почати пускати слину, згадаймо таке слово: репутація. Репутація є в Порошенка. Репутація є в Авакова. Репутація є в Луценка. І є репутація в Саакашвілі. 
Є Порошенко, який бреше і не кліпає. Є Луценко, який, відколи зв’язався з Порошенком, – скурвився. Є Аваков, який уславився дрібним ґешефтом на рюкзаках. І є Саакашвілі, який воював з Росією, і який, перебуваючи поряд із Порошенком, не схотів і не зміг стати «Луценком», прийняти нові правила гри й косити бабло. 
От, навіщо все це Саакашвілі?! Отак спитаймо себе: навіщо?! Навіщо Саакашвілі конфлікт з Порошенком!? Сидів би собі тихо, говорив про «європейський вибір України», й отримав би пакет акцій в якомусь обленерго – і йому, і його дітям, і його внукам вистачило б. 
Вся річ лише в тім, що Саакашвілі та вся ці порошенківська камарилья – це люди різного штибу. І мова не стільки про політичні розбіжності, як про розбіжності особистісні. Спершу психологія, а вже потім політика! Спершу мораль, а же потім політика! 
Від усього цього конфлікту Саакашвілі немає нічого, крім психологічного потрясіння. І в цьому конфлікті він може втратити життя. Набути він нічого не набуде. А втрати – може. Ей, жлоби! – всі ті, котрі звикли все міряти грішми: Саакашвілі немає жодного профіту, на кону його життя! Якби Саакашвілі хотів вигоди, він досі був би з Порошенком. Але нині Саакашвілі – на вулиці, мов останній собака. І цькують його, мов останнього пса. Радійте, бляді!!!
Я вірю Саакашвілі. Я набоці Саакашвілі. 
Ми, політологи, любимо схеми. У нас духовна ерекція, коли все відбувається легітимно і за клЯсичними схемами. Але є схеми і є життя. Життя не читає книжок з політології, хоча це й прикро. Є життя, є табір під Верховною Радою, є зима (ще одна українська зима), є опозиційний політик, який не скурвився, не продався, не чекає, коли «захід нам поможе». Життя важливіше за схеми. Висновки робіть самі. 
Я підтримую Саакашвілі!

 

 

 

Валентин Бушанський

Поделиться​​ новостью:


- Александр Кочетков: У Зеленского открылись новые возможности для досрочного выпуска Рады
- Киевский суд отказался снимать Зеленского с выборов
- Евгений Середа: Если человек свободен от жажды власти, тогда её можно ему доверить
- Жена Зеленского объяснила репост российского пропагандистского СМИ
- Семен Семенченко: З ранку йдемо на вибори і відправляємо брехуна, мародера і торговця національними інтересами в утиль
- Зеленского нельзя снять с выборов по украинскому существующему законодательству — эксперт (ВИДЕО)
- Ученые узнали, что снится перед смертью и какого она цвета
- Суд отказал истцу - стороннику Порошенко в снятии Зеленского с выборов. Как это было ФОТО. ВИДЕО
- НЕ ФЕЙК! Сегодня суд рассмотрит иск о снятии Зеленского с выборов. ФОЛ ПОСЛЕДНЕЙ НАДЕЖДЫ?
- Макс Бужанский: Вечный Рёв! ("Народ проти")
- Ликвидировать то, что мешает людям жить в Украине
- Помпео звонил в пятницу вечером не только Порошенко, но и Зеленскому
- Юрий Касьянов: День тишины, говорите?.. ФОТО
- У Зеленского ярко ответили Порошенко на слова о «повстанцах»
- Андрей Капустин: ПАМЯТИ ПЕТРА МЕССИАНОВИЧА ПОРОШЕНКО (вместо политической эпитафии)
20:39Декабрь, 06 2017 1510

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю