Штаб блокади торгівлі з окупантами - ВАНТАЖНИЙ ПРИВІТ З ОРДЛО !  ПОТЯГ З МЕТАЛЕВИМ ЛИСТОМ

Штаб блокади торгівлі з окупантами - ВАНТАЖНИЙ ПРИВІТ З ОРДЛО ! ПОТЯГ З МЕТАЛЕВИМ ЛИСТОМ

Наразі ми можемо показати деякі світлини та відео докази перевезень промислового вантажу через лінію розмежування

Окремим пунктом плану блокади торгівлі з окупантами та фінансування тероризму була організація спостережних пунктів на місцевості, щоб підтвердити та відследіти переміщення грузових вантажів залізничними та автодорожними шляхами. 

В нас вже є такі спостережні пункти, як стаціонарні, так і мобільні. Треба підкреслити, що дуже важливим моментом є підтримка місцевих мешканців.

Наразі ми можемо показати деякі світлини та відео докази перевезень промислового вантажу через лінію розмежування.

Наприклад, потяг, що везе гарячекатаний товстий металевий лист та гнутий профіль чи швелер. П'ятдесят шість полувагонів з вантажем по 65 т. кожний.Спробуємо порахувати, хоч приблизно, по самим мінімальним оцінкам. Товстий гарячекатаний лист коштує в Україні десь 600 доларів за тону. Профіль ще дорожчий. Тобто тільки цей потяг везе товару мінімум на два мільони доларів.

Факт, що на сьогодні Алчевський меткомбінат, як і вся металургійна корпорація «Індустріальний союз Донбасу» контролюється державною банківською структурою країни-агресора - «Зовнішекономбанком».Алчевський меткомбінат належить цій корпорації з 2002 року.

З цього вантажу сплачено "податки" так званій "ЛНР", на них закуповується амуніція і сплачуються "зарплати" бойовикам. 
Виробивши цей метал підприємство, що належить російським власникам у вигляді державного «Зовнішекономбанку», головою наглядової ради якого є російський прем'єр Дмитро Медведєв, отримало прибуток.

Постачання сировини на цей завод йде з території України з Криворізьких підприємств, які належать Р. Ахметову, а також російським власникам та олігархам з оточення В. Путіна.

Виообивши цей метал і продавши його в Україну, російський власник допоміг режиму Плотницького підтримати соціально-економічну стабільність на окупованій території.

Ми платимо тим хто вбиває наших воїнів. 
Кожен день.

І це тільки один потяг, що потрапив у об'єктив на спостережному пункті десь у "сірій зоні" АТО.

Ці долари просякли кров'ю наших захисників. Такий бізнес не повинен існувати.

 

джерело

 


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
20:31Январь, 21 2017 1099

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю