поддержать  -  

Поделиться

Загрузка...

Ви будете "приємно" вражені... з 1 грудня п.р. Яценюку підвищили зарплату

Ви будете "приємно" вражені... з 1 грудня п.р. Яценюку підвищили зарплату

Кабінет міністрів України розпорядженням № 1013 збільшив посадовий оклад прем'єр-міністра Арсенія Яценюка на 25% з 1 грудня 2015 року...

Оклад прем'єра зріс на 25%.

Кабінет міністрів України збільшив посадовий оклад прем'єр-міністра Арсенія Яценюка на 25% з 1 грудня 2015 року. Про це йдеться у розпорядженні уряду №1013, оприлюдненому в понеділок, 14 грудня.

"У рамках витрат на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25% посадові оклади керівних працівників, фахівців і службовців, розміри яких затверджені", - йдеться в документі.

Зокрема, підвищення стосується посадового окладу прем'єр-міністра, встановленого розпорядженням президента №22 від 8 січня 1992 року в розмірі 20 мінімальних заробітних плат (з 1 вересня розмір мінімальної зарплати становить 1378 гривень).

Зазначимо, у червні 2015 року Яценюк заробив 6681 гривню, з яких посадовий оклад склав 4980 гривень.

Як повідомляв Кореспондент.net, Україна просить Європейський Союз створити фонд оплати праці високопоставлених чиновників. "Ми попросили наших європейських друзів забезпечити донорський фонд ... для зарплат і окладів для високопоставлених чиновників і тих, хто насправді може втілювати реформи в цій країні", - заявляв у жовтні Яценюк.

 


Поделиться​​ новостью:

 

- Нам надо действовать, как турки - жестко и самостоятельно
- Что может сделать Саакашвили, чтобы помотать нервы Порошенко
- Национальные интересы Украины и внешние интересы США сейчас совпадают, но ситуация может измениться, - Горбулин
- К годовщине Иловайской трагедии. Юрий Касьянов: Плохому танцору всегда кто-то мешает
- Лиза Богуцкая: Осточертела мне эта гибридная война
Декабрь, 14 2015 192

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю