Виходу немає: українських гірників довели до крайніх заходів

Виходу немає: українських гірників довели до крайніх заходів

Заборгованість за два роки на шахті ім. Капустіна склала понад 90 млн.грн.

Дворічна затримка заробітної плати спровокувала протест шахтарівна Луганщині

 

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook, працівники шахти ім. Капустіна відмовляються підніматися на поверхню до того часу, поки не буде вирішене питання з виплатою грошей.

 

За інформацією автора публікації, у суботу, 15 липня, перша зміна відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускаються.  Зараз під землею 54 гірника, а на шахті працюють тільки водовідлив і вентиляція.

 

Волинець написав, що місцевим робітникам винні понад 90 мільйонів гривень

 

"Заборгованість існує і на інших державних шахтах. І якщо до Дня шахтаря її не погасять - такі страйки неминучі по Україні!" - підкреслив голова НПСГУ.

 

Він додав, що в четвер депутати погодили зміни до бюджету, де передбачено 280 мільйонів гривень на підтримку гірничої галузі. Також 100 млн виділили на охорону праці, хоча це половина від необхідної суми.


Поделиться​​ новостью:

- Когда вас забивают палками - стреляйте!
- Юрий Касьянов: Мы, наконец, начинаем не только понимать, что нас всех надурили, мы осознаём, что обман, подстава, игра продолжается
- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
09:59Июль, 17 2017 302

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю