Віталій Купрій: У Порошенка агонія - як залишитись при владі Обіцянкам чесних виборів ніхто не вірить

Віталій Купрій: У Порошенка агонія - як залишитись при владі Обіцянкам чесних виборів ніхто не вірить

Навіть холуї вже не на жарт налякані сценаріями Банкової

У Порошенка агонія - як залишитись при владі. В його обіцянки провести чесні вибори президента ніхто у суспільстві не вірить. І є підстави чому.

За останній місяць я мав декілька контактів із військовими високопосадовцями та людьми з оточення президента, які вже не на жарт налякані сценаріями Банкової. Назвати імена цих людей я не можу, оскільки тоді їх кар‘єра одразу закінчиться та навіть життя може опинитись під загрозою. Які ж можливі провокації?

Сценарій 1. Деякі співробітники Генштабу вважають, що Порошенко може перемогти на виборах, якщо доб‘ється серйозної перемоги у війні. Для цього треба звільнити значну частину території на Донбасі. Крим чіпати не планують. Мова йде про визволення Донецьку.

У цілому я впевнений, що наші військові могли б перейти в рішучій наступ і за короткий час оточити місто. Це якщо РФ разом із бойовиками не буде робити сильний спротив і не відповість симетрично, можливо з інших ділянок фронту. Тобто цей сценарій можна реалізувати виключно якщо Кремль погодиться на його реалізацію, щоб залишити Порошенка при владі. В цій ситуації є великим питанням чи піде Путін на серйозний тактичний програш у окремій битві для того, щоб перемогти стратегічно на політичному фронті.

Сценарій 2. Тема виборів президента стає неактуальною на невизначений час, оскільки вводиться воєнний час без обмежень у часі та по всій країні. Як показала практика, депутати не готові за це голосувати. Але кровопролитні бої на фронті можуть змінити їх думку. Тобто або ми починаємо атакувати позиції ворога самі, або Порошенко домовляється з Путіним про початок масштабних бойових дій із окупованих територій. В цій ситуації головне як відреагують наші західні партнери. Якщо смерть і каліцтво не входять у їхні плани, то Порошенко не наважиться на цей сценарій. Проте раніше для відволікання уваги суспільства від серйозних проблем президент вже посилав на смерть наших військових. Згадайте бої біля авдіївського коксохіму під час блокади торгівлі на крові на початку 2016 року.

Сценарій 3. Здійснення теракту або серії терактів по Україні, звинувачення в цьому Путіна та вимога до парламенту запровадити повноцінний воєнний стан. Розглядається невелика кількість жертв, але значна матеріальна шкода інфраструктурним об‘єктам. Це планується зробити в кінці виборчого процесу в березні наступного року. Порошенко вже давав аналогічні накази в минулому. Нагадаю про вибух на базі нафтопродуктів у Василькові, в результаті чого загинуло 6 рятувальників. Згідно із показами депутата Олександра Онищенка оточення президента таким чином намагалось встановити контроль за заправками БРСМ Нафта.

Третій сценарій ймовірний, але не відомо як відреагує парламент і скільки смертей змусять депутатів голосувати за воєнний стан і скасовувати президентські вибори.

Сценарій 4. У сам день виборів відбуваються теракти в різних містах України на виборчих ділянках. Падає катастрофічно явка людей на виборчі дільниці. Порошенко використовує це для масових фальсифікацій на свою користь.

Віталій Купрій


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Война с Россией уже давно идет на территории США и ЕС
- Когда Украина, наконец-то, ощутит американскую помощь?
- Обещания вселяют надежду: когда Украина получит истребители F-16
- Потери российских оккупантов в наступлении и ресурс на перспективу
- Пропагандонство: три парадигмы путинского телевидения
- Где грань: две ключевые способности генеративного ИИ
- Четыре крупных банка Китая перестали принимать юани из России
13:10Декабрь, 04 2018 1940

ТОП Новости 
неделя
месяц