Вкрадене сьогодення та майбутнє!

Вкрадене сьогодення та майбутнє!

Найбільший "їхній" страх - ЄДНАННЯ тих людей, які делегували їх у владу та звіт перед ними! Людей, яких "вони" підло зрадили!!!   18.02.-12:00 - Київ - Марш за Майбутнє! - парк Шевченка!

Більше не маю сил про це мовчати... Я довго не міг зрозуміти, чому перекривають Майдан, коли ми починаємо акції протесту.

Спочатку я дійсно думав, що "вони" бояться силового сценарію. А виявляється найбільший "їхній" страх - ЄДНАННЯ тих людей, які делегували їх у владу та звіт перед ними! Людей, яких "вони" підло зрадили!

Виборці для "них" - абстракція! Інша справа - МАЙДАН. "Вони" пам'ятають очі та погляди сповненені гніву і надії! Найбільше чого "вони" зараз бояться, що зберуться люди в тому самому місці і вимагатимуть відповідей на питання. Обов'язково запитають - що ж може так "вас" нелюдів штовхати на обкрарадання людей, злочинне збагачення та бути такими байдужими до майбутнього держави?!Чому "ваші" злочини стали буденністю, прикритою українськими прапорами та вишиванками, портретами загиблих на війні Воїнами та хлопців Героїв Небесної Сотні...?

Порошенко та його соратники страшно бояться, щоб не зібралися ті люди - той Майдан перед яким вони стояли на сцені, тому що "вони" відчувають сьогодні свою нелегітимність. Звідси і демонстрація сили. Страшно, тому що сказати їм сьогодні нічого.

Тому треба розуміти, що ми маємо справу з цинічним винахідниками, у яких немає нічого святого. І в цьому найбільша загроза і небезпека для нас усіх!

18.02. - 12:00 - Київ - Марш за Майбутнє! - парк Шевченка!

Ivan Slobodianyk

Поделиться​​ новостью:


- ЕВОЛЮЦІЯ НЕМОЖЛИВА РЕВОЛЮЦІЯ
- Керівником виборчого штабу Порошенка де-факто стає Медведчук, – політтехнолог Олександр Кочетков
- Новая идея порохоботского холуятника: «Сохраняешь коррупцию — спасаешь Украину». В д@рку уже пора?
- Голосование на выборах в Украине нужно сделать платным — эксперт
- Порошенко массово расставляет люстрированных и прочих негодяев на руководящие посты. ВИДЕО
- Евгений Середа: я не завидую той власти которая решит вывести эту страну в белую...
- Гениальный финансист министр-замполит Рева возбудился на ЕВРО и призвал обложить налогом деньги заробитчан, пересылаемые ими в Украину
- Гладко было на бумаге... да забылы про овраги ) СМИ сообщают о переносе объединительного Собора по Томосу на декабрь. У Филарета в этом сомневаются
- Радикальная гопота перешла в ту же категорию, что и те, чьим маршам они пытаются помешать! ВИДЕО
- Кто и где заплатит на 72% больше: в Украине взлетят до небес тарифы на отопление
22:35Февраль, 17 2018 1328

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю