Влада України рекламує окупантів ? Тарифы в ОРДЛО

Влада України рекламує окупантів ? Тарифы в ОРДЛО

Чому вся патріотична Україна повинна утримувати своїм коштом ОРДЛО? НЕПОДОБСТВО ! +

За останні 2,5 року тарифи для населення за електроенергію (до 600 квт) зросли на 300-400%, а для підприємств і олігархів – на 30%, нагадує громадський активіст Олександр Аронець. Водночас населення окупованого кремлівськими найманцями міста Донецьк сплачує 27 копійок за споживання електрики до 150 квт\год., 34 копійки за 150 – до 800 квт\год. та одну гривню і сім копійок за споживання 800 і більше квт\год.

Як відомо, більшість електроенергії ОРДЛО отримує з України. А ті нечисленні теплоелектростанції що залишились в окупації, за інформацією з відкритих джерел, підконтрольні олігарху Рінату Ахметову.

«Таким чином, виходить що, якщо ціни на електроенергію в Україні справедливі та ринкові, то українці банально дотують окупантів», – міркує Аронець.

«Або ж ціни в Україні завищені, а в ОРДЛО ринкові, адже Ахметов на Донбасі через контроль Москви, не має такого впливу над місцевими сепаратистами, тож, не може диктувати свої ціни і збільшувати свої надприбутки. Натомість влада в Україні контролюється олігархами, зокрема, Ахметовим, тому нам за 2 роки підняли ціни в 3-4 рази», – продовжує він.

«А крім того, така разюча відмінність в цінах в ОРДЛО та Україні є нічим іншим, як ідеологічною диверсією проти українців, які живуть у прифронтових територіях, мовляв, яка влада України погана, здирає з людей останню копійку, а яка хороша влада в Донецьку, піклується про людей. 
Дотування сепаратистів, виплата подвійних пенсій (і української і російської), сприяння зниженим тарифам – це найкраща реклама тероризму і життя на окупованих територіях. І такій рекламі неабияк сприяє українська влада, яка закриває очі на злочинні дії олігархів», – резюмує активіст.

З 1 вересня тарифи на електричну енергію для населення становитимуть 71,4 коп/кВт-год за споживання до 100 кВт-год на місяць, 1,29 грн/кВт-год за за споживання від 100 до 600 кВт-год, а у разі використання понад 600 кВт-год тариф становитиме 1,638 грн/кВт-ч.

Наступне підвищення тарифів для населення відбудеться з 1 березня 2017 року – до рівня 90 коп/кВт-год за споживання до 100 кВт-год на місяць і 1,68 грн/кВт-год за споживання понад 100 кВт-год на місяць...

 

Андрій Павловський


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Сентябрь, 02 2016 685

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю