Вобщем, Юрий Витальевич хочет денег - Речинский

Вобщем, Юрий Витальевич хочет денег - Речинский

Больше денег, как можно больше денег. Но жадность, как известно, фраера губит. Даже такого хитрого, как Юрий Витальевич

Интересная ротация областных прокуроров. Прокурора Киевской области Чибисова отправили в Полтаву, чтобы освободить место для волынского областного прокурора Максима Киричука. И ведь есть за что наградить Киричука! За образцовое выполнение указания Генпрокурора Луценко по "ликвидации" начальника Волынской таможни Виктора Кривицкого. С тем, чтобы назначить на это место друга сына Луценко и матерого контрабандиста Александра Шуцкого. Вот что писал об этой ситуации Кривицкий: "Начальник Волинської митниці Віктор Кривіцький стверджує, що кампанія з усунення його з посади відбувається на замовлення Генерального прокурора України Юрія Луценка.
Про це він заявив на громадській раді при ГУ ДФС у Волинській області 23 серпня.
Віктор Кривіцький зауважує, що головна мета прокуратури – відсторони його з посади на користь Олександр Щуцького, заступника Волинської митниці, начальника митного поста “Луцьк” та особистого друга сина Луценка.
Зі слів головного митника Волині, перед тим як зайняти посаду без приставки «в.о.» він виграв на конкурсі. Фігурою номер два тоді був начальник луцького поста Олександр Щуцький.
Кривіцький твердить, що Щуцький після поразки захотів очолити Волинську митницю будь-яким шляхом. Щоб це зробити, каже митник, треба впродовж року усунути його з посади. Будь-яким способом.
Віктор Кривіцький пригадує, що коли познайомився з прокурором Волинської області і мова заходила про Щуцького, в того починали дрижати губи.
Він казав: «Не трогай Щуцького».
Головний митник Волині зауважив, що Генпрокурор Луценко дав команду прокурору Волинської області Максиму Киричуку «усунути» його за два тижні.
«Він дав Киричуку команду: «Я їду у відпустку. І якщо я приїду через 2 тижні – або ти, або я», – вважає Кривіцький.
Також він наголошує, що має ранг генерала і прокуратура Волинської області не має повноважень оголошувати йому підозру. Це, мовляв, може робити тільки НАБУ. Однак, підозру головному митнику Волині особисто підписав прокурор Волинської області Максим Киричук."
Вобщем, Юрий Витальевич хочет денег. Больше денег, как можно больше денег. Но жадность, как известно, фраера губит. Даже такого хитрого, как Юрий Витальевич

Станислав Речинский

Поделиться​​ новостью:


- ПЦУ - официальное название новой церкви
- В Украине 10 работающих содержат 11 пенсионеров
- Лиза Богуцкая: Петро Порошенко, не президент пенсий. Он- президент самого Томоса
- Михаил Чаплыга: А ТЕПЕРЬ серьезно... Верующие... а вы готовы РЫДАТЬ НА БИБЛИИ глядя на эту фотку?
- По столичным улицам течёт елей...)
- Семен Семенченко: Відрізняти світло від темряви
- Михаил Саакашвили: Участие Саркози в церемонии инаугурации Зурабишвили проплачено
- Вилкула выдвинули кандидатом в президенты
- Евгений Середа: Хотите узнать будущее страны?
- Епифаний: биография, и все, что о нем известно
18:50Июль, 20 2018 836

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю